Vánoční balíček iPod mini Aneta - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Příslušenství

Vánoční balíček iPod mini Aneta

14. prosince 2005, 00.00 | TZ - Společnost Czech Data Systems, která je autorizovaným zástupcem společnosti Apple Computer pro Českou republiku, připravila pro své zákazníky vánoční balíček jehož součástí je hudební přehrávač iPod mini 4GB ve stříbrném provedení s gravírovaným podpisem Anety Langerové.

PRAHA, Česká republika – 13. prosince 2005 — Společnost Czech Data Systems, která je autorizovaným zástupcem společnosti Apple Computer pro Českou republiku, připravila pro své zákazníky vánoční balíček jehož součástí je hudební přehrávač iPod mini 4GB ve stříbrném provedení s gravírovaným podpisem Anety Langerové. Ke každému zakoupenému iPodu mini navíc kupující dostane tričko Apple, CD Aneta Langerová: Spousta andělů koncert, fotografii s originálním podpisem Anety a jako bonus je pro zákazníky připraven poukaz na slevu 500,-Kč při nákupu iPod USB Power Adapter.

Doporučená cena za vánoční balíček iPod mini Aneta je 7.799,- Kč.

V případě že se zákazník při nákupu na internetovém obchodě Apple prokáže kopií vstupenky na koncert Anety Langerové, čeká na něj další sleva ve výši 500,- Kč.

Tato vánoční nabídka je pro zájemce o iPod mini a fanoušky Anety Langerové poslední možností na pořízení tohoto hudebního přehrávače z exkluzivní limitované edice Aneta. Jeho prodej bude touto akcí ukončen.

Dostupnost
Uvedený balíček můžete zakoupit na následujících místech: v nově otevřeném Apple Center v ulici Zlatý Anděl 344 (vedle vchodu do metra Anděl ), na internetovém obchodu Apple, v obchodech Bontonland Praha (Václavské nám. 1, palác Koruna) a Bontonland Brno (nám. Svobody 22).

Tématické zařazení:

 » Příslušenství  

 » iPod  

 » Ostatní  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: