Mogopop – tvořte a sdílejte! - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Odkazy

Mogopop – tvořte a sdílejte!

31. ledna 2007, 00.00 | Sdílení dat je v dnešní době značně diskutovaný problém a to hlavně kvůli ochraně autorských práv. Ale existuje způsob jak sdílet obsah přímo pro váš iPod a ke všemu legálně.

Fígl je totiž v tom co sdílíte. Jste-li autorem díla a dáte k jeho stažení z internetu souhlas, pak nic nestojí v cestě legálnímu šíření. A právě touto myšlenkou se nechala inspirovat společnost Mogopop, která vytvořila jakýsi „společenský portál“ naplněný všemožným obsahem ze strany registrovaných členů, který je zde, jste-li zaregistrováni, volně ke stažení.Na výběr máte hned z několika „kanálů“ odkud můžete obsah čerpat. Jedná se tedy spíše o kategorie: Lidé, Hudba, Videa, Hry, Komedie, Sport, Cestování, Vzdělání, Jídlo a pití. Všechna data se stahují pomocí programu Mogopop Manager, který se zároveň postará o snadnou synchronizaci obsahu s iTunes a následně vaším iPodem.

Ale nejen o stahování autorům webu šlo. Důležité je také mít co sdílet. A v tuto chvíli přichází na řadu druhá služba serveru, která nabízí možnost snadné tvorby interaktivních děl pro iPod se vším všudy. Nejde jen o poznámky, vkládat můžete také fotografie, případně videa. Zkrátka vše co máte po ruce a jste ochotni se o to podělit.Chcete-li tedy váš přehrávač obohatit o něco z lidové tvorby, a nejen té, nebo přijít také se svou troškou do mlýna a rozšířit tak nabízený obsah, podívejte se na stránky Mogopop. Možná právě tam naleznete to co hledáte.

Tématické zařazení:

 » Odkazy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: