Apple + Nike – co nám tento rok přinese „spolupráce“ těchto firem? - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

Apple + Nike – co nám tento rok přinese „spolupráce“ těchto firem?

22. února 2007, 00.00 | Produkt Nike + iPod Sport Kit lze oprávněně považovat za jedno z nejoblíbenějších příslušenství k iPodu na celém světě. Jaká je budoucnost tohoto a dalších společných projektů?

Úspěch spolupráce firem Apple a Nike byl tak velký, že se zrodila myšlenka jít ještě o krok dál a nabídnout uživatelům možnost snadné obsluhy jejich přehrávače pomocí speciálních hodinek. Nedávno se objevili nové fotografie chystaných modelů i s předpokládanými funkcemi a my vám je nyní, díky serveru iLounge.com, přinášíme.

Flight + verze pro ženy / Aero + verze pro muže – umožňují ovládat základní funkce přehrávače a Nike + iPod Sport Kit. Předpokládané uvedení na trh květen 2007 za cenu $129
Unisex verze Amp+ - dokáže nejen ovládat iPod, ale zároveň také zobrazit informace o právě přehrávané skladbě přímo na displeji. Předpokládané uvedení na trh květen 2007 za cenu $79
Nejzajímavějším a zároveň logickým krokem společnosti Nike je produkt označovaný jako Speed+ ve verzích pro ženy i muže. Jeho předností pro mnoho milovníků běhání po celém světě je skutečnost, že narozdíl od předešlých modelů nepotřebuje iPod ke komunikaci se Sport Kit Sensor. Otevírá se tím tak cesta k ještě širší uživatelské základně. Management Nike by zasloužil velikou pochvalu, protože využít popularity iPodu k uvedení svého samostatného řešení byl skutečně geniální krok. Datum uvedení na trh a cena ještě nebyly upřesněny.Závěrem ještě něco pro naše hlavičky. O speciálních čapkách pro iPod jsme už psali, ale jste-li příznivci značky Nike, třeba vás zaujme zimní čepice s kapsičkou pro Nano ( a možná i připojený Nike+iPod Sport Kit adaptér ). Za lidových $60 dolarů v černé, šedé, modré a červené barvě.

Tématické zařazení:

 » Příslušenství  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: