ChargePod - chobotnice "nabiják" - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

ChargePod - chobotnice "nabiják"

14. srpna 2007, 00.00 | I tak by se mohl jmenovat nový produkt společnosti callpod, který je schopen z jediné zásuvky naráz dobíjet až šest zařízení.

ChargePod je skutečně zajímavá hračka pro ty, kteří mají problém s množstvím hromadících se nabíječek poblíž zásuvek. Stačí mobilní telefon, iPod, PDA, Bluetooth sluchátko a už je zásuvka doslova v obležení kabelů. A nedej bože, aby bylo třeba nabít všechna tato zařízení najednou.Právě tyto problémy ChargePod řeší. Je to totiž důmyslná nabíječka umožňující napájet proudem až šest přenosných zařízení. Její kouzlo spočívá ve vyměnitelných adaptérech vytvořených, tak aby odpovídaly specifikacím jednotlivých nabíjených zařízení. Proto je možné připojit zároveň mobilní telefon, PDA i iPod do jedné zásuvky a současně je dobít.Jedinou nevýhodou této nabíječky je skutečnost, že s její pomocí nelze, vzhledem k jejím parametrům, nabíjet také větší přenosná zařízení jako například notebook.

Pokud se i přesto rozhodnete si tento produkt pořídit, můžete tak učinit přímo na stránkách e-shopu společnosti callpod. Základní sada, včetně jednoho vámi zvoleného adaptéru, vás vyjde na $49.95.

Tématické zařazení:

 » Příslušenství  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: