Dva retro stojánky pro iPad - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

Dva retro stojánky pro iPad

17. června 2010, 00.00 | Modernější stojánek stylizuje iPad do podobu iMacu G4. Víc "retro" stojánek udělá z iPadu psací stroj... která doba je vám sympatičtější?

Protože iPad, stejně jako iPhone 4, podporuje textový vstup pomocí bluetooth klávesnice, je možné na něm psát i dlouhé texty pohodlně. Psát sice ano, ale nepohodlně se na něj dívá, pokud si ho neopřete o něco... nebo neposadíte na něco, co ho nakloná, abyste na něj viděli pohodlně. A takový stojánek může být i hodně stylový.

iMac G4

Uživatel Flickru vystupující pod jménem "Rusty" publikoval fotky stojánku vyrobeného ze skutečného iMacu 4G.Co udělal? Praktick odstranil celý display, stejně tak jako vnitřnosti iMacu. Vytvořil úchytnou konstrukci pro iPad a dovnitř iMacu umístil reproduktory, které propojil s iPadem pomocí kabelu.Takový stojánek si tedy zatím koupit namůžete, ale možná je jen otázkou času, než se nějaká podnikavá duše nápadu ujme.

Psací stroj

Dobrá, teď něco méně kutilského. Mnohem víc retro je stojánek a klávesnice v jednom, která iPad stylizuje do podoby starého psacího stroje. Kompletně, včetně zasunutí válce, na kterém býval na opravdových psacích strojích navinutý papír. Pro představ je níže video. Problémem othoto stojánku může být to ža budete potřebovat redukci z standardního konektoru do USB, pro připojení. Tuhle stylovku si můžete koupit zde, nebo zaslat výrobci vlastní psací stroj na "přestavbu".

Pokud máte iPad, kabely, pouzdro, je čas koupit stojan. Proč by nemohl být trošku stylovější?

Tématické zařazení:

 » Příslušenství  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: