iFrogz Nano Audiowrapz - řešení, když vám chybí integrovaný reproduktor - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

iFrogz Nano Audiowrapz - řešení, když vám chybí integrovaný reproduktor

2. března 2008, 00.00 | Většině z nás v iPodu integrované reproduktory ani v nejmenším neschází. Ale najdou se i tací, kteří tuto "funkci" vyžadují a odsouvají proto iPod až na druhou kolej. Díky výjimečnému pouzdru iFrogz Nano Audiowrapz už tomu tak být nemusí.Audiowrapz totiž řeší neduh většiny přídavných reproduktorů tedy neskladnost a do jisté míry také složité přenášení. Je to hlavně proto, že pouzdro je už samo o sobě vybaveno třemi pasivními reproduktory, které jsou napájeny přímo z baterií iPodu. Použitým materiálem je silikon, vyznačující se velkou odolností proti oděru a schopností částečně tlumit případné nárazy.Šikovným a zároveň sympatickým "rozšířením" Audiowrapz-u je možnost dokoupení ochranného krytu pro clickwheel, který je k mání v mnoha barevných provedeních a designech.
Ptáte-li se, jak je to s přehráváním v případě připojení sluchátek? Odpověď zní, tak jak by se dalo čekat. V momentě, kdy připojíte sluchátka se reproduktory automaticky vypnou.

Jedinou nevýhodou tohoto pouzdra tak zůstává snad jen nutnost vyjmout iPod pokaždé, když ho chcete nabít. Pokud se přes tento problém přenesete, pak ho můžete získat za cca $28. Což je velmi sympatická cena vezmete li v potaz, že jeho koupí získáte hned dva doplňky v jednom - ochranný kryt a přenosný reproduktor.

Tématické zařazení:

 » Příslušenství  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: