iPod Jukebox do každého baru! - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

iPod Jukebox do každého baru!

16. srpna 2006, 00.00 | Pokud jste majitelem baru, restaurace či poctivé hospody čtvrté kategorie, možná jste někdy zvažovali vybavit vlastní lokál jukeboxem. Jestli jste tak ještě neučinili a chtěli byste svým návštěvníkům nabídnout něco speciálního, měli byste zvážit investici do Jukebox Station, která si dobře rozumí s iPodem.

Ta bude dostupná v říjnu za cenu 700 USD a bude nabízet zesilovač o výkonu 72 Wattů, 5 reprosoustav a hudbu budou doprovázet barevné efekty. V horní části se nachází dockový konektor pro připojení iPodu a přeskakující CD nebo návštěvníci reptající že nenašli svou oblíbenou skladby budou historií. V dodávce je dálkové ovládání se 17 funkcemi a kabely pro připojení jukeboxu na televizi, takže fotky a videa v iPodu mohou být přehrávány bez nutnosti iPod vyndat a znovu zapojovat jinde.

FM/AM tuner a CD přehrávač je určitý bonus, když vás omrzí skladby z iPodu. Dle tvůrců - společnosti Saffire - se Jukebox bude dobře vyjímat nejenom v lokále, ale i ve vašem obývacím či dětském pokoji. Pokud máte rádi retro styl a vždycky jste chtěli mít vlastní Jukebox, možná byste měli začít šetřit na tohoto drobečka (a trajekt na přepravu do Česka).

Chcete o tématu tohoto článku diskutovat? Využijte naše diskuzní fórum!

Tématické zařazení:

 » Příslušenství  

 » iPod  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: