S Lunou v rytmu Tanga - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

S Lunou v rytmu Tanga

31. března 2008, 00.00 | Žijete naplno, máte svůj styl a od technického vybavení své kanceláře i domácnosti očekáváte nejenom špičkové technické parametry, ale také perfektní design. Pokud je pro Vás sledování posledních technických trendů nejen koníčkem, ale i otázkou osobního stylu, pak byste rozhodně měli vědět, že klasickým hi-fi soustavám už odzvonilo. Na jejich místo právě nyní nastupují iPod & iPhone stanice. Pro rok 2008 přichází XtremeMac s inovovanou řadou LunaX2 a TangoX2.

LunaX2 – každé ráno trochu jinakLunaX2 to je zcela nový způsob zařazení hudby do Vašeho života. Luna Vám umožní, abyste usínali a probouzeli se s Vaším iPodem, iPhonem, nebo Vaší oblíbenou rozhlasovou stanicí, protože tento novátorský systém poskytuje dokonalou kontrolu nad buzením i poslechem hudby. Luna je nejenom jediným budíkem pro iPod, který má v displeji integrované iPod menu, ale je také perfektním audio systémem pro Vaši domácnost nebo kancelář. Velkou výhodu oproti klasickým audio systémům má i v mimořádně jednoduchém ovládání. Funkce totiž ovládáte pomocí dvou velkých tlačítek umístěných na horní ploše stanice. Odpadá tak dlouhé a složité nastavování menu, typické pro běžné audio systémy a budíky. Kontrolu budíku ještě více usnadňuje bezdrátové dálkové ovládání, které zahrnuje i pokročilé ovládání budíku a audia. Vybranou hudbu si tak můžete jednoduše naprogramovat přímo z postele nebo od pracovního stolu.

Luna vás překvapí komfortem, který vnese do Vašeho každodenního života. Stanice pracuje s dvěma nezávislými alarmy, které umožňují nejenom volbu mezi iPod, rádiem či budíkem, ale také nastavení hlasitosti, regulaci jasu displeje a časové rozmezí k dospávání. Aby bylo vaše usínání a probouzení co nejpříjemnější, přesně podle vašich představ, můžete si zvolit postupně zeslabující nebo zesilující hlasitost hudby i alarmu. K vašemu maximálnímu pohodlí přispívá i možnost ztlumit na noc jas displeje, případně displej zcela vypnout, aby vás při usínání nerušil. LunaX2 disponuje dvěma plnohodnotnými vylepšenými reproduktory a dvěma dvoukanálovými zesilovači. Jestli jste zvyklí nechat se provázet svým dnem poslechem oblíbené rádiové stanice, jistě vás potěší možnost předvolby čtyř stanic. Zabudovaný univerzální dock je plně kompatibilní s dockovým konektorem iPodu a iPhone. LunuX2 můžete spojit s většinou současných iPodů i s jejich staršími modely, iPod shuffle nebo ostatními MP3 přehrávači, protože je vybavena zabudovaným AUX-IN portem pro připojení audio zařízení bez dock konektorů. Inovovaný model LunaX2 přichází v atraktivním černém designu a s ještě zjednodušenějším a propracovanějším ovládání.

TangoX2 – každý tón je dokonalýHudba pro vás znamená víc, než jen příjemnou zvukovou kulisu. Je vaší láskou a vášní a své oblíbené skladby si chcete vychutnat v té nejvyšší kvalitě, ať už posloucháte jakýkoliv hudební žánr. Zbavte se své staré audio sestavy, která zabírala spoustu místa a nechte se okouzlit designovým skvostem, který oživí váš životní prostor hudbou v dosud nepoznané kvalitě. Se systémem TangoX2 vstoupíte přímo do světa hudby.

TangoX2 je další novinkou roku 2008. Jde o 2.1 audio systémem pro iPod od XtremeMacu, zahrnujícím dva středové reproduktory 2,5“, dva výškové reproduktory 1“ a jeden nezávislý, basový reproduktor 4“. Všechny reproduktory jsou vybaveny magnety z neomydia. Při poslechu s Tangem vás už nebudou rušit nežádoucí vibrace, protože basový reproduktor je vybaven speciálním tlumičem. Konečně si vychutnáte plné basy a nádherně čisté vokály. Novinkou je kromě luxusní černé barvy, integrovaný AM/FM tuner se šesti předvolbami. TangoX2 je vybaveno displejem zobrazujícím radiovou frekvenci a aktuální čas. Jistě vás potěší že TangoX2 je kompatibilní se všemi dock konektory iPod/iPhone a umožňuje i přehrávání z jiných zdrojů než jen z iPodů přes 3.5 mm jack (line-in). Disponuje S-video a A/V 3,5 mm (line-out) výstupními konektory pro přehrávání videa z iPodu v TV nebo v jiných přístrojích. Je vybaveno rovněž univerzálním dock konektorem, určeným k připojení různých typů iPodů a iPhone.

TangoX2 má i vylepšený ovladač umožňujícímu kontrolu basů, výšek i hlasitosti, kterým můžete ovládat také iPod/iPhone nemusíte při poslechu jen sedět. Můžete dirigovat, hrát na imaginární kytaru nebo tančit a přitom vylaďovat poslech, jak se vám zachce.

Tango Studio - cesta kompromisuNemůžete se rozhodnout mezi radiobudíkem LunaX2, nebo referenčním audio systémem TangoX2? Máte méně financí? Řešením je kompaktní audio systém Tango Studio. Tango Studio se dvěma reproduktory slučuje vlastnosti LunaX2 a TangoX2 a je výsledkem optimalizace poměru cena/výkon. Kvalitní reproduktory, neotřelý design, integrovaný FM tuner a displej. Tango Studio nabízí kompaktní velikost LunyX2, a kvalitní hudební zážitek TangaX2. Oproti TangoX2 nemá Tango Studio basový reproduktor. Tango Studio je vybaveno rovněž univerzálním dock konektorem, určeným k připojení různých typů iPodů a iPhone. Tango Studio má dálkový ovladači umožňující kontrolu hlasitosti a se kterým můžete ovládat také iPod/iPhone.

Tématické zařazení:

 » Příslušenství  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: