Solární iPod reproduktor - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

Solární iPod reproduktor

7. května 2010, 00.00 | Voděvzdorné reproduktory kompatibilní s iPody a iPhony, které se nabíjejí pomocí Slunce? Jak lépe se připravit na léto.

Blíží se léto a v létě byste určitě rádi někam vyrazili, pokud vyrazíte do přírody a budete s sebou mít hudbu v iPodu, se kterou byste se chtěli podělit s přáteli, patrně se dříve či později setkáte s problémem "Vybitá baterie". Poměrně zajímavým řešením je reproduktorový stojánek od firmy Hammacher Schlemmer, který přehrávač nabíjí pomocí solárního panelu.

Zařízení není příliš vzhledné, zato je voděodolné. Vzhledem skříňka v její prostřední třetině je vyklápěcí místo pro iPod nebo jiný přehrávač. Vyklopením rovněž získáme samotný solární panel.

Samotné použití je prosté, když jste venku, zasunute iPod do kolébky v reprodukterech, nastavíte solární panel na sluníčko a užíváte si hudbu bez nutnosti bát se o baterku nebo tahat po zahradě kabeláž. Navíc, pokud jste u vody, nemusíte se bát, že by v případě polití aparát odešel do věčných lovišť, reproduktory jsou totiž voděvzdorné.

Sice trvá tři hodiny (za janého počasí), než se reproduktor nabije na hodinu provozu, takže budete muset s přípravou zahradní party začít dříve než obvykle, ale když už nic jiného, chováte se ekologicky :-)

Reproduktory jsou kompatibilní s věšinou MP3 přehrávačů, iPodů a iPhonů,zakoupit můžete na stránkách výrobce

Tématické zařazení:

 » Příslušenství  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: