TravelSound i50 - rozezní váš Shuffle - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

TravelSound i50 - rozezní váš Shuffle

14. září 2007, 00.00 | Přenosných reproduktorů pro iPod Shuffle je jako šafránu, o to více potěší, když se tomuto příslušenství věnuje taková společnost jako je Creative.

Její nejnovější počin v oblasti příslušenství pro iPody nese jméno TravelSound i50 a je určen speciálně pro iPod Shuffle druhé generace. Jde o přenosný repro systém s rozměry 4,7cm x 1,5cm x 12,8cm. Nejedná se tedy o žádného "velikána", ale to v případě příslušenství k Shufflu není na škodu, spíše naopak. Jeho výhodou je skladnost, výborné dílenské zpracování a snadné ovládání. TravelSound i50 totiž obsahuje integrovaný dock, do kterého stačí přehrávač zasunout, zabezpečit ochranným plastovým krytem a můžete vyrazit.Ptáte li se, jak je na tom s výdrží? Odpověď zní velmi dobře. TravelSound má totiž integrovanou Lithium-Polymerovou baterii, a tak na jedno nabití dovede reprodukovat hudbu po dobu až 15-ti hodin. Je-li připojen k počítači přes USB, dokáže kromě své baterie dobíjet také přehrávač. Bohužel, synchronizací s počítačem už nevládne.
Tím hlavním u reproduktoru je však kvalita zvuku a ta v případě TravelSound i50 rozhodně neurazí. Nejedná se sice o žádný zázrak, spíše lepší průměr, ale co byste čekali od takového "mrňouska". Pokud tedy hledáte přenosné reproduktory pro váš iPod Shuffle, pak si můžete být jisti, že vás TravelSound i50 za cenu $60 rozhodně nezklame.Tématické zařazení:

 » Příslušenství  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: