Smartscreen - widgety na iPhone - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Software

Smartscreen - widgety na iPhone

18. listopadu 2009, 00.00 | Pokusů o přinesení funkce widgets bylo více (vzpomeňme na aplikaci Inteliscreen). Doposud nejlepším pokusem je aplikace SmartScreen.

Jednou z věcí, kterou iPhone neumí narozdíl od konkurenčních platforem (teď myslím hlkavně Google Android) jsou widgety. Malé aplikace, které plavou na Ploše mezi ikonkami a poskztují jednoduchý náhled na nějakou informaci, jako je například kalendář, nebo vzkonávají nějakou specifickou funkci (například kalkulačka). Důvěrně známé jsou uživatelům Mac OS X, kde jsou widgetz součástí dashboard. Právě dashboard a iPhone se rozhodla skloubit skupina vývojářů vzstupující pod jménem Media Phone. Vztvořili aplikaci SmartScreen, která dodává widgety do standardního iPhone OS.

SmartScreen widgety můžete umisťovat na místo tapety na zamklé obrazovce. Widgety můžete skládat do více obrazovek... v podstatě s nimi pracujete stejně jako s ikonkami aplikací. Každý widget je stažitelný z czdie jako vlastní program a může být také zpoplatněn. Zde je oficielní galerie.

Aplikace je dostupná pouze pokud máte jailbreak, a to v cydii ve vlastním repositáři ( http://apt.media-phone.ch/ )K dispozici je zdarma k odzkoušení v lite verzi, která je skutečně radikálně omezená, nebo v plné verzi za 5 dolarů. Lite verze je limitovaná počtem widgetů na pouhé tři a další zajímavé funkce.

Tématické zařazení:

 » Software  

 » Další  » iPhone / iPod Touch  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: