FAQ - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FAQ

10.11.2004 - Březina Jan - Ostatní
FAQ serveru MUJiPod.CZ
Několik základních informací o projektu, jeho cílech, zaměření a možnosti spolupráce. Server MUJiPod.cz se představuje a startuje svůj oficiální testovací provoz 11.11.2004.

Proč vznikl MUJiPod.CZ?
Cítili jsme zájem čtenářů o přehrávač iPod a doplňky s ním spojené, proto jsme se rozhodli vytvořit specializovaný server věnovaný tomu produktu společnosti Apple. IPod není jen MP3 přehrávač, ale jistý symbol životního stylu a filosofie, čemuž se snažíme přizpůsobit pojetí projektu.

Proč jsou některé články na MUJiPod.CZ stejné jako na serveru MujMAC.CZ?
Server MujMAC.CZ je mateřským projektem, ze kterého MUJiPod vznikl. Zároveň problematika iPodů a iTunes logicky patří do obsahové skladby obou projektů, takže vybrané články a služby jsou společné pro oba projekty. Přesto MUJiPod má ambici nabízet bohatší portfolio obsahu a služeb, které svým specifikem bude vyhovovat jeho uživatelům.

Jak často vycházejí nové články?
Projekt není postaven na rozdíl od některých jiných zpravodajských serverů Grafiky Publishing na periodicitě, ale na vytváření uživatelské komunity. Proto články na serveru budou vycházet zejména v závislosti na aktivitě společnosti Apple v této oblasti a potřebách uživatelů.

Mohu někde diskutovat o problémech?
Samozřejmě, k tomu slouží diskusní fórum na adrese forum.mujipod.cz. Toto fórum je navštěvováno rychle se rozšiřující skupinou uživatelů, takže máte unikátní možnost klást otázky, které budou zodpovězeny.

Do jakých kategorií jsou články řazeny?
Máme 7 základních kategorií - iPod (vše o přehrávači), Příslušenství, iTunes, Software, Tipy a triky, Ostatní a Odkazy. Na hlavní stránce toto členění naleznete v hlavní horní liště nebo v pravém sloupci. Náhledy jednotlivých kategorie naleznete i na spodní části homepage.

Věnujete se i iPodu a iTunes pro Windows?
Ano, všechny články o iPod jsou zaměřené jak na platformu Apple tak Windows. Samotné přehrávače se liší pouze filesystémem, ale ovládání je totožné. Aplikace iTunes je pro obě platformy totožná, tudíž většina triků je funkční na obou platformách.

Prodáváte iPody?
Nikoliv, jsme pouze komunitní server, pro nákup můžete vyžít odkazy na naše partnery.

Je možné s projektem aktivně spolupracovat?
Samozřejmě. Vítán je každý, kdo má zájem být nějak prospěšný komunitě uživatelů iPodů či má znalosti či zkušenosti o které se chce podělit. Stačí nás kontaktovat na redakčním emailu.

Jak vás mohu kontaktovat?
Jednoduše, pokud máte nějaké připomínky či dotazy, pište na email

Kdo server vydává?

Grafika Publishing s.r.o.
Nad Pentlovkou 4
181 00 - Praha 8
IC: 25756851
DIC: CZ25756851
Tel: +420 296 200 054
Fax: +420 296 200 052

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: