Večer s novinkami Apple - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tipy&Triky

Večer s novinkami Apple

28. června 2012, 11.24 | Před nedávnem společnost Apple uvedla na trh celou škálu nových počítačů a zároveň v rámci vývojářské konference WWDC odhalila i své další plány s operačními systémy MacOS X a iOS. Pokud jste nezachytili všechny novinky, chcete se lépe zorientovat v nabídce počítačů od Applu nebo se jen sejít s ostatními fandy Applu, máme pro vás jedinečnou nabídku. IDIF pořádá večerní posezení pro všechny Mac pozitivní!

V první části večera se zaměříme na hardwarové novinky. Co se změnilo u Mac Booků Air a Mac Booků Pro? Co přesně znamená nový Retina displej, pro koho má smysl, a naopak pro koho ne? Jak je to s tichým upgradem Maců Pro a jaká budoucnost asi čeká iMacy? Na všechny tyto otázky si postupně odpovíme, prohlédneme si výkonová srovnání a hlavně si jasně řekneme, pro koho je jaký počítač nejvhodnější.

 

MacBookPro Hero

 

V druhé části se zaměříme na nový připravovaný Mac OS X s kódovým označením Mountain Lion. Opět si představíme připravované nové funkce tohoto systému a společně se zamyslíme nad tím, kam směřuje vývoj desktopových operačních systémů u Applu.

 

LION

 

A na závěr se budeme věnovat nové verzi iOS 6 v kontextu nového iPadu a blížícího se uvedení nového iPhonu. V oblasti mobilních platforem dnes Apple dominuje trhu a udává směr celého průmyslu. Takže iOS 6 je důležitým signálem, co můžeme v budoucnosti od chytrých telefonů a tabletů očekávat.

 

iOS 6

 

Celý večer proběhne v neformální atmosféře pod vedením Jana Březiny, certifikovaného trenéra Applu a jednoho ze dvou protagonistů videocastu Digit. Zde je odkaz na tuto nabídku přímo v kurzech na stránce IDIF. Termín setkání je 17. 07. 2012 a cena 490 Kč.

Tématické zařazení:

 » Tipy&Triky  

 » Software  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: