Energie pro iPhone a další mobilní přístroje - Krátké články - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Krátké články

Energie pro iPhone a další mobilní přístroje

9. srpna 2012, 04.06 | Výkonné multifunkční mobilní telefony, které slouží také pro fotografování, snímání a přehrávání videoklipů, přehrávání hudby, poslechu radia, pro internetové aplikace a které mají funkce jako GPS, Wi-Fi a Bluetooth, potřebují neustále elektrickou energii. Aby uživatele nezaskočila vybitá baterie, mohou využít designové autonabíječky a kompaktní externí baterie s vysokou kapacitou značky Dexim.

Energie pro iPhone a další mobilní přístroje

 

Dexim BluePack S8 

 

Tato univerzální, lehká a elegantní externí Lithium-Polymerová baterie poskytuje na cestách dostatek energie pro různá mobilní zařízení. Má kapacitu 3000 mAh a to představuje kupříkladu až 11 hodin hovoru, 21 hodin přehrávání videa nebo 92 hodin poslechu hudby navíc. Díky různým koncovkám lze baterii použít jak pro zařízení značky Apple, ať už je to iPhone 2G-4S, iPod nebo další, tak i pro přístroje s microUSB nebo miniUSB značek BlackBerry, HTC, Samsung nebo dalších. Baterie navíc funguje i jako svítilna. Doporučená maloobchodní cena je 1358 Kč s DPH.

 

Dexim BluePack S8

 

Dexim Mini Car Charger

Elegantní a úsporná mininabíječka do automobilového zapalovače, se kterou lze pohodlně nabít iPhone na cestách. Zajištěna je kompatibilita s iPhone, iPhone 3/3GS, iPhone 4, iPod – s většinou modelů s 30pinovým dokovacím konektorem, iPad, iPad 2 i novým iPad. Součástí nabíječky je nízkonapěťový průhledný kabel s elektroluminescenční technologií, který po celé délce světelně zobrazuje rychlost a stav nabíjení přístroje. Kabel lze od nabíječky odpojit a použít samostatně pro synchronizaci přes USB port s počítači Mac i PC. Nechybí ani ochrana proti zkratu. Doporučená maloobchodní cena je 794 Kč s DPH.

 

Dexim Mini Car Charger

 

Více o produktech Dexim naleznete na webech iDexim.cz a Dexim.net.

 

Tématické zařazení:

 » Krátké články  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: