Tipy&Triky - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tipy&Triky

Večer s novinkami Apple

28. června 2012, 11.24 | Před nedávnem společnost Apple uvedla na trh celou škálu nových počítačů a zároveň v rámci vývojářské konference WWDC odhalila i své další plány s operačními systémy MacOS X a iOS. Pokud jste nezachytili všechny novinky, chcete se lépe zorientovat v nabídce počítačů od Applu nebo se jen sejít s ostatními fandy Applu, máme pro vás jedinečnou nabídku. IDIF pořádá večerní posezení pro všechny Mac pozitivní!

 

 

 

Tip: Objevte zapomenuté kousky iTunes knihovny

20. března 2010, 00.00 | Máte-li v iTunes hodně hudby, neposloucháte asi všechnu. Na některé písničky se doslova snaší prach, jak je neposloucháte, jak je objevit znovu?

 

 

 

Vyrobte si stylus pro iPhone

29. ledna 2010, 00.00 | V dnešním "okénku pro kutily" si vyrobíme stylus pro iPhone. Není to nic moc užitečného, komfortnější je ovládat iPhone malíčkem u nohy, ale proč si doma nepohrát...

 

 

 

Na iPod poznámky efektivně - eBookhood.com

22. srpna 2009, 00.00 | eBookhood.com je zajímavá webslužba pro správu iPod poznámek. Umožňuje vytvořit poznámku pro iPod například z RSS kanálu nebo webové stránky.

 

 

 

Použití iPhone jako navigace v České Republice

4. srpna 2009, 00.00 | Chcete využít iPhone i jako navigaci do auta? Víte jaké jsou možnosti?

 

 

 

Použijte iPhone jako televizní program!

31. července 2009, 00.00 | Představujeme Vám dvě české aplikace, které promění Váš iPhone nebo iPod touch na televizní program. První aplikace pochází z dílny Telefonica O2 a druhhou má na svědomí Seznam.cz

 

 

 

Instapaper:To si přečtu potom...

20. července 2009, 00.00 | Stává se to každému, narazíte na pěkný článek, ale na čtení se nemůžete hned dostat. Řešením je universální „babybox“ pro odložené články. Přesně tohle umí Instapaper, ale mnohem lépe!

 

 

 

Jak dostat videa z youtube do iPodu a iPhonu

13. července 2009, 00.00 | Jak stáhnout video z youtube a dostat ho do iPhone nebo iPodu? Přinášíme dva návody.

 

 

 

iArt, texty písní a obrázky alb jednoduše

1. července 2009, 00.00 | iArt je program, který umožňuje automatizované přidávání obrázků přebalů alb a textů písní přímo do Vaší iTunes knihovny.

 

 

 

Dermis - obaly na iPhone a iPod touch pro každého

8. června 2009, 00.00 | Pokud sháníte nový stylový obal na Váš iPod touch (nebo iPhone). Chcete něco opravdu originálního a nevadí Vám objednávka ze zahraničí, můžete si prohlédnout nabídku firmy Dermis cases. Tato firma nabízí opravdu velkou kolekci obalů, skutečně pro každého.

 

 

 

Strana výpisu

1

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: