Tipy&Triky - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tipy&Triky

iTunes na plné pecky - ovládáme vizualiaci

15. listopadu 2004, 00.00 | iTunes, iTunes, iTunes - kolikrát jsme se již této aplikaci na stránkách MujMACu věnovali? Přesné číslo neznám, ale určitě z balíku iLife patří k nejčastěji zmiňovaným. Hudba tvoří důležitou součást mého života a iTunes patří k nejvytíženějším programům vedle Mailu, Safari a iCalu. A vzhledem k tomu, že nejsem jediný takto postižený uživatel, rozhodl jsem se pro dnešek připravit článek o jedné z funkcí iTunes - vizualizaci.

 

 

 

iPod & iTunes - Tipy a triky pro tuto nerozlučnou dvojici

22. října 2004, 00.00 | Ačkoliv je iPod bezpochyby báječný a úspěšný produkt, bez iTunes by se takové prodejnosti nedočkal. A stejně tak iTunes, sama o sobě uživatelsky jednoduchá aplikace, jejíž hlavní přednosti vyniknou při spojení s iPodem. Tato nerozlučná dvojice spolu funguje v naprosté symbióze a pokud si chcete přečíst pár rad a tipů zaměřených právě na tento pár, máte dnes šanci.

 

 

 

iPod na maximum

13. srpna 2004, 00.00 | O tom, že příchod iPodu vyvolal před pár lety menší revoluci v hudebním průmyslu, asi není potřeba nikoho přesvědčovat. A uživatelé, kteří jej chtějí využít na maximum, se dnes dozvědí, jaké aplikace k tomu budou potřebovat.

 

 

 

Tipy a triky: iPod na plný pecky a další

15. října 2003, 00.00 | Po čase vám přinášíme opět několik tipů a triků, které doufáme oceníte - například jak zařídit, aby přehrávač iPod hrál hlasitěji, jak si prohlížet fotky v Preview ve správném pořadí a nebo jak mít důležitou informaci na Macu stále na očích.

 

 

 

Tipy a triky pro iTunes

2. ledna 2003, 00.00 | iTunes jsou velmi oblíbený přehrávač a "správce" MP3 souborů, možná však neznáte všechny možnosti tohoto programu či nevíte jak je využít. Podívejte se, jak iTunes ovládat na dálku či která česká rádia si můžete v iTunes poslechnout.

 

 

 

Jak funguje iPod na Windows

2. ledna 2002, 00.00 | Skvělý MP3 přehrávač iPod není standardně podporovaný pro použití s operačním systémem Windows, ovšem díky Xplay ho lze poměrně snadno na počítačích s FireWire porty používat. Na co se mohou uživatelé tešit?

 

 

 

Strana výpisu

5

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: