Tipy&Triky - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tipy&Triky

iPod dock ve vlastní úpravě - a další ukázka, jak si sám vyrobit iPod dock!

19. října 2006, 00.00 | Další čtenář, Zdeněk Dubnický, nám poslal fotky svého po domácku vytvořeného docku pro iPod. Tentokrát ve dřevěném provedení! Hledáte-li inspiraci pro vlastní iPod stojánek, zde máte dálší podklady. Máte i vy fotografie vlastních výtvorů? Našli jste lepší způsob jak vlastní dokovou stanici udělat? Pokud ano, neváhejte se s námi podělit o výsledky své práce.

 

 

 

Vnitřnosti iPodu

9. října 2006, 00.00 | Zajímá vás, jak vypadá iPod uvnitř? Nebo jej chcete jen tak z dlouhé chvíle rozebrat a zkontrolovat, zda byl v asijské továrně dobře smontován? Nebo vás trápí baterie a chcete ji vyměnit? Ať už je váš důvod jakýkoliv, bude se hodit detailní postup, jak se do iPodu dostat.

 

 

 

iPod dock ve vlastní úpravě - další fotky

1. října 2006, 00.00 | Jeden z našich čtenářů, Marek Novák, nám zaslal fotografie vlastní dokové stanice vyrobené podle návodu, který jsme uvedli před pár dny. Máte i vy fotografie vlastních výtvorů? Našli jste lepší způsob jak vlastní dokovou stanici udělat? Pokud ano, neváhejte se s námi podělit o výsledky své práce.

 

 

 

iPod jako tester alkoholu v krvi?

29. září 2006, 00.00 | Po zavedení nového zákona a bodového systému není od věci mít jistotu, že před nasednutím do auta z vaši krve vyprchal alkohol - ať už z malého piva po obědě, či z večírku, kterého jste se zúčastnili předcházející večer. A pokud nechcete kontrolu podstoupit ve společnosti policisty, možná budete potřebovat tester alkoholu v krvi. A takový se vyrábí i jako doplněk pro iPod.

 

 

 

Váš vlastní iPod Dock aneb urob si sám!

27. září 2006, 00.00 | Na internetu se v posledních dnech objevilo několik postupů, jak si vytvořit vlastní originální dokovou stanici pro iPod. A vzhledem k tomu, že postup je relativně jednoduchý a nenáročný, rozhodli jsme se vám přinést manuál, jak si dokový stojánek sestavit doma za pár minut.

 

 

 

Cestujete? Nezapomeňte na mapu metra! Nyní včetně Prahy!

25. září 2006, 00.00 | Není překvapením, že iPod lze rozšířit mnoha způsoby a dostat do něj adresář, svůj kalendář, filmy, obrázky a.. samozřejmě muziku. Nebo taky mapy - konkrétně třeba mapy metra různých světových měst.

 

 

 

Pod CityGuides - celý svět ve vaší kapse

26. června 2006, 00.00 | Při cestování se zpravidla vyplatí mít sebou nějakého průvodce, který vám v neznámém prostředí poradí, kam si zajít na večeři, kterým čtvrtím se vyhnout a jak se pohybují ceny za taxi při cestě z letiště. A není nic jednoduššího, než takovými informacemi naplnit svůj iPod - řešení se jmenuje Pod CityGuides.

 

 

 

Když chcete opravdu poznat svůj iPod - The Free iPod Book 2.0

21. června 2006, 00.00 | Znáte server iLounge.com? Pokud jste někdy na internetu hledali informace o iPodu, je dost velká pravděpodobnost, že váš webový prohlížeč již tento server zná. A není se čemu divit, iLounge.com přináší pravidelně řadu zajímavých informací nejenom o iPodu, ale i iTunes a doplňcích pro hudební přehrávač od Apple.

 

 

 

Mistrovství světa ve fotbalu - kompletně ve vašem iPodu!

16. června 2006, 00.00 | Propadli jste fotbalovému šílenství a následující týdny je fotbal to jediné, co vás zajímá? Pokud ano a navíc vlastníte iPod, nezapomeňte si do něj nainstalovat kompletního průvodce celým šampionátem!

 

 

 

Krok za krokem, s iPodem - Jak na poznámky?

31. března 2006, 17.00 | Váš iPod umí vedle přehrávaní hudby i pár dalších šikovných věcí. Mimo jiné jej můžete napěchovat textovými poznámkami a mít je tak vždy při ruce.

 

 

 

Strana výpisu

4

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: