Tipy&Triky - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tipy&Triky

Firmware 1.1.3 prolomen v rekordním čase!

21. ledna 2008, 00.00 | Netrvalo ani moc dlouho a nově vydaný firmware pro iPhone a iPod Touch, který spatřil světlo světa 15. ledna se podařilo hackerům z iPhone-dev týmu jailbreaknout.

 

 

 

iPod Touch / iPhone - downgrade z firmwaru 1.1.3

18. ledna 2008, 00.00 | Provedli jste upgrade na aktuální firmware a rádi byste vše vrátili zpět? Žádný problém, iPodTouchmaster má pro vás řešení.

 

 

 

Nabijte svůj iPod ekologicky!

30. listopadu 2007, 00.00 | Když vám dojde šťáva "postačí" cibule a iontový nápoj. Zní to trochu absurdně, ale pánové ze serveru Household Hacker jsou jiného názoru. Ostatně pokud nevěříte, můžete se přesvědčit na vlastní oči.

 

 

 

iPhone dock vlastní výroby

28. listopadu 2007, 00.00 | Pokud se podívate trochu do historie tohoto serveru, jistě najdete několik foto-tutoriálů na výrobu docku pro iPod. Dnes tu máme od našeho čtenáře Mateje Garabáše dock pro iPhone. Pokud se vám nelíbí stojánek, který dodává Apple, nebo potřebujete ještě jeden náhradní, zde je inspirace...

 

 

 

Z našeho fóra - iPod Mini bez pohyblivých částí

1. července 2007, 00.00 | Máte doma iPod Mini s poškozeným diskem nebo prostě jen chcete zvýšit výdrž jeho baterie? Přinášíme vám návod, jak na to.

 

 

 

iPod dock ve vlastní úpravě - nové fotky stojánku pro iPod nano

1. června 2007, 14.00 | Další čtenář, Martin Chovanec, nám poslal fotky svého po domácku vytvořeného docku pro iPod. Hledáte-li inspiraci pro vlastní iPod stojánek, zde máte dálší podklady. Máte i vy fotografie vlastních výtvorů? Našli jste lepší způsob jak vlastní dokovou stanici udělat? Pokud ano, neváhejte se s námi podělit o výsledky své práce.

 

 

 

Background iPod Video 5G

6. března 2007, 00.00 | To co jsme slíbili, plníme a přinášíme vám kompletní návod pro změnu pozadí iPodu 5. generace

 

 

 

Nudí vás bílé pozadí ve vašem iPodu? Změnte ho!

27. února 2007, 00.00 | Možnost alespoň trochu pozměnit vizáž iPodu je snem snad každého majitele. Tento sen se právě stává realitou.

 

 

 

iPod dock ve vlastní úpravě aneb co se starým iPodem?

26. ledna 2007, 00.00 | Skutečně originální způsob recyklace nefunkčního přehrávače

 

 

 

iPod dock ve vlastní úpravě - další fotky od našeho čtenáře! Nové fotky stojánku pro iPod 5. generace

21. listopadu 2006, 09.00 | Další čtenář, Jan Kožnar, nám poslal fotky svého po domácku vytvořeného docku pro iPod. Tentokrát se autor obešel bez redukce pro dokový konektor, která je běžně dodávaná s novými iPody. Hledáte-li inspiraci pro vlastní iPod stojánek, zde máte dálší podklady. Máte i vy fotografie vlastních výtvorů? Našli jste lepší způsob jak vlastní dokovou stanici udělat? Pokud ano, neváhejte se s námi podělit o výsledky své práce.

 

 

 

Strana výpisu

3

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: