iPod - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:iPod

Digit #55: Když Mac dává smysl

22. října 2010, 00.00 | Tento díl je výhradně jablečný! Ohlížíme se za Back to Mac eventem, na kterém Apple představil iLife 11, Mac OS X Lion, nový Facetime pro Mac a přepracovaný Mac Book Air. Spousta novinek, spousta námětu k zamyšlení. Jak daleko až může “návrat k Macům” v případě Applu dojít?

 

 

 

Digit #52: Apple hudební novinky

7. září 2010, 00.00 | Apple 1. září zveřejnil řadu novinek zejména z oblasti hudby - nové iPody, iOS, iTunes 10, Ping či iTV - jsou hlavním tématem dnešního dílu. K tomu v sekci novinek si posvítíme na Toshibu Folio 100, Samsung Galaxy Tab, Nokii N8 a další novinky.

 

 

 

Nová reklama přibližuje iPad veřejnosti

13. května 2010, 00.00 | Vůbec první reklama na iPad zodpovídá divákům jednoduchou otázku "What is iPad?". Tedy co to ten iPad vlastně je.

 

 

 

Maximalizace je u Apple "in"

27. února 2010, 00.00 | Trocha internetové lidové tvořivosti nikdy neuškodí, u ostatních firem je v módě minimalizace. Apple naopak maximalizuje. V roce 2007 představený iPhone byl nedávno zvětšen na čtyřnásobný iPad. Kdy se dočkámě čtyřnásobného iPadu?

 

 

 

Recenze iPodu nano 5. generace

19. října 2009, 00.00 | Po delší době publikujeme recenzi na před nedávnem uvedený iPod nano páté generace s některými přelomovými a revolučními technologiemi jako je například FM radio :-), jak ho hodnotíme?

 

 

 

Efekty v kameře nového iPodu nano

18. října 2009, 15.00 | Nový iPod nano je vybaven i videokamerou, která je shopná video obohatit o některé efekty. Vytvořil jsem videonáhled všech efektů. Podívejte se.

 

 

 

Dockwood - luxusní stojánky z Vysočiny

1. října 2009, 00.00 | Stojánků pro iPody a iPhony je celá řada. Ty, které Vám chci dnes představit dnes, jsou zajímavé z několika důvodů: Jsou celodřevěné, jsou české výroby a mají zvláštní potvrzení přímo od Apple.

 

 

 

Byla představena kompletní nová řada iPodů, iTunes 9 a iPhone os 3.1

13. září 2009, 00.00 | Nový iPod nano s vestavěnou kamerou, iPod shuffle v nových barvách, oprášený iPod classic, iPod touch s vylepšeným výkonem, iPhone OS 3.1 a nová verze programu iTunes. To jsou novinky, které Apple ve středu představil.

 

 

 

iSkin - ochranné pouzdra pro iPod nano

31. srpna 2009, 00.00 | iPod nano 4. generace je vyroben z velmi odolné slitiny lehkých kovů. Přesto, pokud jej opravdu často používáte, jste například aktivní sportovci nebo se jen prostě pohybujete v náročnějším prostředí, zřejmě budete uvažovat o ochranném pouzdru. Nicméně jako správní příznivci barev ve stylu Apple (nanochromatic positivní), jistě oceníte pouzdro, které bude čiré a tudíž dá vyniknout vámi zvolené barvě iPodu. Přesně to a ještě trochu navíc nabízí iSkin

 

 

 

Nové iPody s fotoaparátem? iTunes 9 s podporou Facebooku?

26. srpna 2009, 00.00 | V září Apple uspořádá mediální akci, kde budou pravděpodobně představeny modernizované iPody vybavené foťáky, nová verze iTunes s podporou sociálních sítí (jako je například Facebook) a možné ještě něco jiného...

Tento článek nabízí výčet spekulací.

 

 

 

Strana výpisu

1

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: