iPod - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:iPod

iPod Jukebox do každého baru!

16. srpna 2006, 00.00 | Pokud jste majitelem baru, restaurace či poctivé hospody čtvrté kategorie, možná jste někdy zvažovali vybavit vlastní lokál jukeboxem. Jestli jste tak ještě neučinili a chtěli byste svým návštěvníkům nabídnout něco speciálního, měli byste zvážit investici do Jukebox Station, která si dobře rozumí s iPodem.

 

 

 

iPod jako eBook reader?

2. srpna 2006, 00.00 | Spekulací o tom, jak bude vypadat další iPod, jaké bude mít funkce a zda bude mít dotykový displej je nekonečně. A zde je další z nich - stane se iPod konkurentem eBook čteček od dalších výrobců?

 

 

 

iPod v bouřce: zabiják či zachránce

13. července 2006, 15.00 | Používat hudební přehrávače se za bouřky nevyplácí, jak se o tom mohl přesvědčit Sedmnáctiletý Jason Bunch. Shodou náhod za bouřky poslouchal hudbu ze svého iPodu. Více v článku na Technet.cz.

 

 

 

Update pro váš iPod

13. července 2006, 00.00 | Společnost Apple uvedla nový update iPod software určený pro všechny iPody. Hlavní novinkou je podpora programu Nike + iPod pro nano, jež umožňuje synchronizaci dat mezi iPodem nano a sportovní obuví Nike pro další zpracování v počítači. Další novinou je možnost omezení maximální hlasitosti u iPodu shuffle a v tomto updatu nechybí ani opravy chyb, jež se v předchozí verzi projevily.

 

 

 

iPod bude mít prodlevu a nová verze bude pravděpodobně představena později, než se očekávalo

7. července 2006, 00.00 | iPod by si zasloužil menší obměnu (aby se opět trochu poškádlily trhy) a konec prázdnin/začátek září je ideální termín začít média masírovat novou reklamní kampaní na novou generaci tohoto hudebního přehrávače.

 

 

 

Nový iPod U2 je již dostupný v ČR

4. července 2006, 17.00 | V rámci svého pokračujícího partnerství se skupinou U2 a Universal Music Group (UMG) uvedla společnost Apple nový iPod U2 Special Edition. Ten je založen na 30GB iPodu páté generace a má kapacitu až 7 500 písní, 25 000 fotografií nebo přes 75 hodin videa.

 

 

 

Černý iPod U2 - návrat ztraceného syna

7. června 2006, 14.00 | Když jsem v RSS čtečce objevil zmínku o iPodu U2, domníval jsem se, že kdosi přetiskl starou zprávu, neboť červeno-černý iPod s podpisy členů skupiny U2 tu už jednou byl. Naštěstí jsem odkaz nenechal bez povšimnutí a dobře jsem udělal - společnost Apple totiž povolala iPod U2 znovu do zbraně.

 

 

 

Apple a Nike - nová spolupráce na obzoru

1. června 2006, 00.00 | Společnosti Apple a Nike společně ohlásily partnerství, které by se mělo projevit v podobě uvedení nových produktů spojující svět hudby a sportu - tyto nové produkty se budou týkat především iPodu a nesou označení Nike+iPod.

 

 

 

Rockbox v iPodu - když to máte rádi po svém

3. května 2006, 00.00 | Úprava firmwaru iPodu není zcela nová a i na našem serveru jsme vás informovali o možnosti nahrát do iPodu linux. Další možností, jak si iPod pozměnit a upravit přináší Rockbox - Open Source řešení, které z vašeho iPod udělá zcela nový přehrávač.

 

 

 

Koyono - "made for iPod" na dalším chytrém oblečení

11. dubna 2006, 00.00 | Svou jarní kolekci značka Koyono připravila v duchu "made for iPod", respektive řada oděvů této společnosti nabízí integrované ovládání pro iPod. Jedná se o řešení, kdy část oděvu disponuje tlačítky, kterými je možné dálkově ovládat iPod, jež může schovaný v kapse a uživatel jej nemusí vyndavat, když chce například změnit písničku či ztlumit hlasitost.

 

 

 

Strana výpisu

9

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: