iPod - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:iPod

Scratch test a instant messaging v podání iPodu Touch

1. října 2007, 00.00 | Těšíte se na iPod Touch, ale máte strach jak odolný bude proti poškrábání? Nebo chcete vědět, jak si rozumí s externími aplikacemi? Odpovědi na tyto otázky přinášejí následující videa.

 

 

 

iPlod Ňano 3. generace je již na světě!

26. září 2007, 00.00 | Neuplynul ještě ani celý měsíc od představení nových iPodů a čínští "mistři kopíráci" už zaplavují asijské trhy 3. generací iPlodu Ňano.

 

 

 

Ceny a dostupnost nových iPodů

24. září 2007, 00.00 | Před několika dny proběhla tisková konference Apple IMC Česká republika, na které byly představeny jak jinak než nové iPody. Mimo to však byly zveřejněny také jejich ceny a předpokládaný začátek prodeje.

 

 

 

Vnitřnosti nových iPodů - Touch

19. září 2007, 00.00 | V době vydání předešlého dílu našeho seriálu o útrobách iPodů nebyly bohužel snímky "pitvaného" iPodu Touch k dispozici. Nyní však již jsou, a proto vám je ve spolupráci se serverem iFixit.com konečně přinášíme.

 

 

 

iPod Touch - interaktivní prohlídka a první "živé" video

16. září 2007, 00.00 | Zbrusu nový iPod Touch je zcela jistě dalším mezníkem v historii iPodů. Přestože má jeho "první verze" několik nedostatků, které mnoho stávajících i budoucích majitelů iPodů zklamaly, zcela jistě se najde ještě více příznivců, kteří si jej zakoupí. Pokud mezi ně patříte i vy, určitě byste neměli přehlédnout prezentační video společnosti Apple, stejně tak jako první video nahrávku iPodu Touch v akci od serveru iLounge.

 

 

 

Vnitřnosti nových iPodů - Classic a Nano

11. září 2007, 00.00 | Stejně tak jako v minulých dílech našeho seriálu se i nyní díky serveru iFixit.com podíváme do útrob nových iPodů. Pokud vás zajímá, co se skrývá pod aluminiovým tělem iPodu Classic a Nano, máte nyní jedinečnou příležitost to zjistit.

 

 

 

První "moucha" nových iPodů

9. září 2007, 00.00 | Přestože se původně zdálo, že si nová generace iPodů zachovala veškeré funkce předešlých verzí, není to pravda. Jak to tak vypadá, připravila si pro nás společnost Apple kromě milých překvapení také jedno nemilé. Konkrétně se jedná o komplikaci při přehrávání videa z iPodu na jiných zařízeních.

 

 

 

Svět má nové iPody!

6. září 2007, 00.00 | Dlouho očekávané uvedení nových iPodů se stalo skutečností a společnost Apple rozhodně nezklamala.

 

 

 

Letní soutěž s firmou Belkin - vyhlášení správných výsledků a třetí kolo!

31. srpna 2007, 00.00 | Na dobu prázdnin jsme vám společně s firmou Belkin připravili soutěž, ve které můžete vyhrát řadu doplňků pro vaše iPody. Soutěž bude mít tři kola, přičemž první a druhé kolo je za námi a my pro vás máme vítěze a otázky pro poslední kolo.

 

 

 

Nový iPod? Zřejmě dříve než mnozí čekali.

26. srpna 2007, 00.00 | Možná již 25.-29. září na Apple Expo v Paříži nebo ještě dříve a to 5. září na Apple Special Event představí společnost Apple svůj nový přírůstek do rodiny iPodů.

 

 

 

Strana výpisu

5

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: