iPod - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:iPod

Vánoční balíček iPod mini Aneta

14. prosince 2005, 00.00 | TZ - Společnost Czech Data Systems, která je autorizovaným zástupcem společnosti Apple Computer pro Českou republiku, připravila pro své zákazníky vánoční balíček jehož součástí je hudební přehrávač iPod mini 4GB ve stříbrném provedení s gravírovaným podpisem Anety Langerové.

 

 

 

Útok na předvánoční trh dle Applu - video iPod a iMac na dálkové ovládání

13. října 2005, 00.00 | Jak jsme již upozorňovali, včera v 10 hodin dopoledne místního času proběhla show Steva Jobse v San Jose v Californii. Nebyli jsme při tom, ale díky internetu vám můžeme všechny novinky alespoň virtuálně přiblížit. A že toho nebylo málo - nový iPod cílený na milovníky videa, iMac konkurující Home Media Centru od Microsoftu, iTunes 6.0, dálkový ovladač a nějaké ty aplikace... Vánoce jsou tu!

 

 

 

iPod nano - the sexy thing!

22. září 2005, 00.00 | Pokud jste si mysleli, že iPod, který používáte, je ta nejkrásnější hračka, kterou jste si pořídili, měli jste pravdu. Ovšem pouze do 7. září, kdy Steve Jobs uvedl iPod nano - nejkrásnější iPod všech dob. Sexy přehrávač, který si ze svých předchůdců bere to nejlepší.

 

 

 

Těšili jste se na Motorola ROKR? Berte radši iPod nano.. a to všema deseti!

8. září 2005, 00.00 | Včera, 7. září, se konala v 10 hodin lokálního času tisková konference, nebo chcete-li speciální událost, jejíž průběh měl pevně v rukou Steve Jobs, současný CEO a zakladatel společnosti Apple. A tato akce se nemohla konat nikde jinde než v Moscone West Convention Center v San Franciscu.

 

 

 

iPod na největším veletrhu spotřební elektroniky IFA 2005

5. září 2005, 00.00 | V Berlíně právě probíhá jeden z nejvýznamnějších veletrhů spotřební elektroniky na světě - IFA 2005. Tato akce již tradičně pokrývá i oblast audio-visuální techniky, takže na něm nechybí žádný výrobce, který chce ve světě hudby něco znamenat. A jak je zastoupem iPod?

 

 

 

Jablečné letní novinky - iPod Aneta a Apple Store na Smíchově

21. června 2005, 23.00 | Aneta Langerová a společnost Apple v zastoupení společnosti CDS včera představili v pražském klubu Rock Café novou edici přehrávačů iPod Aneta. U této příležitosti jsme vyzpovídali zástupce CDS a získali pár nových informací o plánovaném otevření pražského Apple Storu, který by se měl za pár měsíců objevit na pražském Andělu.

 

 

 

iPod shuffle - 10 týdnů poté

21. března 2005, 00.00 | Je tomu téměř celých deset týdnů, co Steve Jobs na Macworldu v San Franciscu představil přehrávač iPod shuffle. A od stejného dne tento nejmenší iPod vlastním, testuji a pravidelně používám a v dnešním článku se pokusím shrnout získané zkušenosti.

 

 

 

Nové iPody - razantní snížení cen a nové doplňky

23. února 2005, 20.00 | Společnost Apple ve středu odpoledne našeho času updatovala řadu hudebních přehrávačů iPod. Konkrétně se jedná o nové modely iPod mini a menších změn jsme se dočkali i u iPodu photo. Potencionální kupce potěší razantní snížení cen, které je hlavně patrné u iPodu photo, novinkou je upřednostnění USB připojení před Firewire. A zajímavě vypadají i nové doplňky.

 

 

 

iPod-Linux - iPod říznutý tučňákem

11. února 2005, 00.00 | Úspěšný přehrávač iPod a jeho ovládání asi nemá na těchto stránkách smysl představovat. Na toto téma bylo napsáno již mnoho kilobytů textů a bylo by těžké se neopakovat. Ačkoliv je ovládání iPodu a systém obecně často vychvalován, často lze slyšet i výtku na nemožnost rozšíření. To asi vadilo i autorům projektu iPod-Linux, kteří se rozhodli do iPodu dostat operační systém Linux. A jak se jim to povedlo?

 

 

 

Macworld Expo 2005 - příslušenství k iPodu

24. ledna 2005, 00.00 | Na Macworldu byla k vidění velká řádka doplňků k hudebnímu přehrávači iPod. Desítky různých pouzder a FM vysílačů bylo možno spatřit na každém kroku. A na to nejzajímavější příslušenství se podíváme v dnešním článku. Představím se novinky od firmy XtremeMac, Griffin, Tunewear a radost uděláme i těm čtenářům, kteří přemýšlejí nad "těsnější" integrací iPodu do domácnosti.

 

 

 

Strana výpisu

11

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: