iPod na největším veletrhu spotřební elektroniky IFA 2005 - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

iPod na největším veletrhu spotřební elektroniky IFA 2005

IFA iPod

5. září 2005, 00.00 | V Berlíně právě probíhá jeden z nejvýznamnějších veletrhů spotřební elektroniky na světě - IFA 2005. Tato akce již tradičně pokrývá i oblast audio-visuální techniky, takže na něm nechybí žádný výrobce, který chce ve světě hudby něco znamenat. A jak je zastoupem iPod?

Je trochu smutnou tradicí, že Apple jako takový systematicky ignoruje již řadu let všechny veletrhy a přímo se účastní pouze akcí zaměřených výhradně na Apple komunitu jako je Macworld či AppleExpo. Nesnažme se přemýšlet nad tím, nakolik správná je tato strategie v době kdy iPod již dávno není záležitostí určenou pro uživatele MacOS, neb na tom těžko někdo z nás něco změní. Naštěstí iPod si vždy najde svou cestu, tak se na významných mezinárodních akcích prezentovat.IFA 2005 je obrovským setkáním všech co se spotřební elektronikou zabývají. Probíhá na berlínském výstavišti od 2. do 7. září a každý den od 10 do 18 hodin otevírá neuvěřitelných 26 hal. Na audio jsou zaměřeny haly 8.1, 8.2, 9, 10.1, 11.1, 12, 13, 14, 15, 16 a 17, ve kterých najdete vše od top Hi-Fi, přes car audio až po malé repráčky k počítači. Jak již bylo řečeno, Apple Computers v seznamu vystavovatelů nenajdete. Přesto pokud dáte vyhledávat slovo iPod neodejdete s prázdnou. iPod, iPod Mini i IPod Shuffle má oficiálně na svém stánku vystavený velkoobchod Gravis v hale 1.1. Dále se k němu pochopitelně hlásí Belkin, který je tradičním výrobcem příslušenství a katalog vás upozorní i na Blaupunkt, maxxcount.de, plawa-feinwerktechnik a Vivanco.A pokud vám to přijde pořád málo, tak nezbývá než se vydat po výstavišti a hledat dál. iPod je fenoménem doby a tak jej najdete vestavěný do BMW, najdete dokonce dokovací stanici pro Hi-Fi zesilovat ONKYO a další a další aplikace.

Závěrem
iPod jako takový asi každý z nás už zná a koneckonců aktuálně jsou všechny modely běžně dostupné v ČR. Nicméně pokud máte chuť vidět příslušenství, které u nás běžně k sehnání opravdu není, cesta do Berlína se vyplatí.

Tématické zařazení:

 » Příslušenství  

 » iPod  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: