iPod - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:iPod

Letní soutěž s firmou Belkin - vyhlášení správných výsledků a druhé kolo!

13. srpna 2007, 00.00 | Na dobu prázdnin jsme vám společně s firmou Belkin připravili soutěž, ve které můžete vyhrát řadu doplňků pro vaše iPody. Soutěž bude mít tři kola, přičemž první kolo je za námi a my pro vás máme vítěze a otázky pro druhé kolo.

 

 

 

Jak bude vypadat uživatelské rozhraní
iPodů 6. generace? Možná takhle!

24. července 2007, 00.00 | Před pár dny se na internetu objevilo krátké video odhalující nové uživatelské rozhraní pro připravovaný iPod 6. generace. To by samo o sobě nebylo nic převratného, vždyť podobná videa se obejvují každou chvíli, ale tentokrát do věci vstoupil sám Apple a jeho šíření zakázal.

 

 

 

Ms Paint vs. iPod Video

26. června 2007, 00.00 | Pokud máte chvilku času, podívejte se, co je možné vytvořit i s tak jednoduchým nástrojem jakým je Ms Paint. Nenechte se odradit zdlouhavým začátkem a určitě vydržte až do konce!

 

 

 

iPod Nano 2. generace a Nike+ Sport Kit - společně vyjdou levněji

15. června 2007, 00.00 | Pokud rádi běháte, chcete si své výkony měřit a zároveň poslouchat vaši oblíbenou hudbu, pak jste již určitě slyšeli o produktu Nike+ Sport kit. Právě teď však máte jedinečnou možnost zakoupit komplet iPodu i Nike+ za skvělou cenu.

 

 

 

Když si iPod "zláme vaz"

10. června 2007, 00.00 | Polámaný iPod je většinou důvod ke smutku. Najdou se však i tací, kteří dokáží proměnit tragédii v úsměvnou hříčku

 

 

 

iFreePlay - sluchátka pro Shuffle stvořená

1. června 2007, 00.00 | Dost bylo kabelů ke sluchátkům, které se mohly během sportování leckde zachytit. S iFreePlay máte iPod doslova na uších.

 

 

 

"Lostmánie" už dorazila i do iPodů

22. května 2007, 00.00 | Pokud předpokládáte, že jen v podobě filmu, tak to jste na omylu. Řeč je o první skutečně "akční" hře pro iPod Video 5G+

 

 

 

Znáte už nástupce iPodu Shuffle?

16. května 2007, 00.00 | O této novince se již delší dobu "šuškalo", ale až nyní ve spojitosti s WWDC 2007 došlo k odhalení roušky tajemství a představení definitivně nejmenšího iPodu. Je to doslova blecha!

 

 

 

Nový patent pro iPod 6. generace? Možná ano

14. května 2007, 00.00 | To, že Apple podává nové patenty jak na běžícím pásu je všeobecně známo. Jedním z posledních je poměrně zajímavé řešení ovládání přenosných zařízení s LCD displejem.

 

 

 

iPod History (Discovery Channel) - Historie iPodu ve 43 minutách a 30 sekundách

11. května 2007, 00.00 | Předzásobte se dostatkem jídla a pití, vypněte své mobilní telefony, pohodlně se usaďte a podívejte se, co všechno stálo za úspěchem nejprodávanějšího přehrávače všech dob

 

 

 

Strana výpisu

6

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: