iPod - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:iPod

iPod Touch - Jailbreak Firmwaru 1.1.2 a instalace aplikací třetích stran

23. listopadu 2007, 00.00 | Před několika týdny to byla ještě záležitost pevných nervů, která si vyžádala spoustu času. Dnes už je jailbreak dostupný doslova každému. Navíc stačí jen pár minut a můžete si upravit váš iPod podle svých představ bez nutnosti připojení k počítači.

 

 

 

Z našeho fóra - Hodnocení iPodu uživateli

2. listopadu 2007, 00.00 | Zvažujete koupi nového iPodu a nevíte, je-li to to pravé? Pak právě pro vás jsme "vystřihli" několik příspěvků uživatelů našeho fóra na téma "hodnocení iPodu".

 

 

 

iPod Touch má novou reklamu...

31. října 2007, 00.00 | ...a svět nový příběh. Za tím vším stojí 18-ti letý mladík Nick Haley z Velké Británie, který zhruba před měsícem vytvořil svou vlastní reklamu pro iPod Touch a umístil ji na server YouTube. Až potud by na tom nebylo nic zvláštního, vždyť podobné výtvory se na internetu objevují dnes a denně. Jenže tento krátký film a jeho režiséra čekal docela jiný osud.

 

 

 

iPod Nano 3. Generace - česká video recenze

30. října 2007, 00.00 | Po úspěchu předchozí video recenze vám tentokrát se společností SETOS přinášíme pohled na iPod Nano 3. generace.

 

 

 

Další předražený Shuffle je na světě

28. října 2007, 00.00 | Pro všechny ty, kteří nevědí co s penězi a rádi se i během poslechu hudby odlišují od svého okolí navrhlo zlatnictví John Harrington opravdu výjimečný Shuffle.

 

 

 

Z našeho fóra - "odblokování" iPodu Touch v praxi

25. října 2007, 00.00 | Jste-li majiteli nového iPodu s dotykovým displejem nebo se chystáte k jeho koupi, pak možná oceníte obsáhlý návod, který se objevil na našem fóru, a díky němuž lze na iPod Touch instalovat programy "třetích stran". Nic už tak nebrání tomu, plně využít potenciálu nového multimediálního přehrávače společnosti Apple.

 

 

 

iPod Touch - česká video recenze

22. října 2007, 00.00 | Ve spolupráci se společností SETOS vám přinášíme jednu z prvních, ryze českých video recenzí tohoto přehrávače. Pohodlně se usaďte, začínáme!

 

 

 

The iPod Death Clock - "kniha osudu" pro váš iPod

20. října 2007, 00.00 | Snad každý majitel iPodu někdy zauvažoval nad tím, jak dlouho mu bude jeho přehrávač ještě sloužit. Odpověď na tuto otázku není zrovna lehká. Společnost iPodMechanic však našla cestu, jakou lze životnost iPodu alespoň přibližně určit.

 

 

 

Software update aneb jak oblbnout zákazníka

8. října 2007, 00.00 | Nové iPody jsou na pultech obchodů teprve pár dní a už se "mohou těšit" z updatu firmwaru. Díky němu se však téměř okamžitě objevilo mnoho spekulací nad zájmem společnosti Apple o své zákazníky, zejména ve spojitosti s funkcí Video-Out.

 

 

 

Z našeho fóra - iPhone a Škoda Octavia HF Bluetooth

6. října 2007, 00.00 | Nestává se příliš často abychom uveřejňovali postřehy z fóra, avšak Blackmanův příspěvek se nám zdál natolik zajímavý, že si svůj "článek" zkrátka zasloužil.

 

 

 

Strana výpisu

4

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: