iPod - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:iPod

Aktuálně - nový barevný iPod a iTunes Music Store útočí na další země Evropy

27. října 2004, 00.00 | Společnost Apple včera uvedla novou řadu úspěšného hudebního přehrávače iPod. Nejenom, že se dočkal 60 GB kapacity disku, ale i barevného displeje. Hezký dárek ke třetím narozeninám.

 

 

 

iPod & iTunes - Tipy a triky pro tuto nerozlučnou dvojici

22. října 2004, 00.00 | Ačkoliv je iPod bezpochyby báječný a úspěšný produkt, bez iTunes by se takové prodejnosti nedočkal. A stejně tak iTunes, sama o sobě uživatelsky jednoduchá aplikace, jejíž hlavní přednosti vyniknou při spojení s iPodem. Tato nerozlučná dvojice spolu funguje v naprosté symbióze a pokud si chcete přečíst pár rad a tipů zaměřených právě na tento pár, máte dnes šanci.

 

 

 

Aktuálně - Think Secret exkluzivně: 60 GB iPod klepe na dveře

8. října 2004, 00.00 | Server ThinkSecret.com informoval o novém iPodu. Podle dobře informovaných zdrojů bychom se Photo iPodu měli dočkat za 30, maximálně za 60 dnů. A co vše bude umět?

 

 

 

iPody na pultech - stačí si vybrat

6. října 2004, 00.00 | Včera jsme se dočkali oficiálního otevření obchodu s přehrávači iPod. V dopoledních hodinách se konala tisková konference, kde společnost Czech Data Systems uvedla na český trh iPod čtvrté generace a představila prodejní stánek, který mohou zájemci o tento úspěšný produkt nalézt v dolní části Václavského náměstí v Bontonlandu.

 

 

 

iPody útočí na Prahu

4. října 2004, 00.00 | Pokud často procházíte centrem Prahy, možná jste si všimli reklam na iPod v dolní části Václavského náměstí. V Bontonlandu se zde totiž minulý týden začal prodávat iPod a návštěvníci tohoto hudebního obchodu tak mají možnost si iPod prohlédnout a pohrát si s ním. A my vám přinášíme možnost si prohlédnout, jak tento stánek v Bontonlandu vypadá.

 

 

 

Apple iPod od HP - stejný a přesto jiný?

30. srpna 2004, 00.00 | V pátek 27. srpna představila společnost Hewlett-Packard "svůj" iPod. Dohoda mezi společnostmi Apple a HP je známá od ledna tohoto roku a dlouho se čekalo na oficiální uvedení iPodu pod hlavičkou HP. Je ovšem "nový" iPod jiný? Jaké jsou hlavní rozdíly oproti výrobku přímo od Applu?

 

 

 

iPod čtvrté generace - k vašim službám

25. srpna 2004, 00.00 | Není tomu příliš dlouho, kdy jste si na stránkách MujMac.cz mohli přečíst naši recenzi iPodu mini. A dnes pro vás máme bližší pohled na trochu většího bratříčka - iPod čtvrté generace (4G), který si z iPodu mini vzal to nejlepší.

 

 

 

iPod na maximum

13. srpna 2004, 00.00 | O tom, že příchod iPodu vyvolal před pár lety menší revoluci v hudebním průmyslu, asi není potřeba nikoho přesvědčovat. A uživatelé, kteří jej chtějí využít na maximum, se dnes dozvědí, jaké aplikace k tomu budou potřebovat.

 

 

 

Newsweek uvádí: iPod čtvrté generace

20. července 2004, 00.00 | Tento víkend byla uvedena již čtvrtá generace digitálních hudebních přehrávačů iPod, a to způsobem, který není pro Apple zcela typický - nejdříve se informace objevily v novém vydání amerického magazínu Newsweek, pro který byl iPod hlavním tématem čísla. Jaké nové vlastnosti iPody mají? A co jim naopak chybí?

 

 

 

iPod mini v praxi - co je malé, to je hezké...

11. června 2004, 00.00 | První iPody mini dorazily do ČR a my jsme samozřejmě využili možnost se na tento přehrávač podívat blíže a vyzkoušet si ho v praxi. Jak se nám líbil a jaké v nás zanechal dojmy?

 

 

 

Strana výpisu

13

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: