iPod - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:iPod

Macworld 2007 - uvedení iPhone

9. ledna 2007, 00.00 | Když Steve řekl, že tento den Apple uvede tři nové revoluční produkty, všichni v sále mu to věřili. Steve ovšem – stejně jako několikrát ten večer – pouze vtipkoval, aby nakonec řekl, že místo mobilního telefonu, nového iPodu a internetového komunikátoru dnes představí jeden produkt: iPhone.

 

 

 

Vnitřnosti iPodu shuffle a nano – druhá generace

3. ledna 2007, 00.00 | Chtěli byste vědět co se skrývá uvnitř vašeho přehrávače, ale nejste zrovna dobrodružné povahy a nechcete riskovat jeho poškození? Pak právě pro vás je tu další malé nahlédnutí pod kabátky novým iPodům.

 

 

 

Blahopřejeme maminko, je to Shuffle!

2. ledna 2007, 00.00 | Trocha humoru v čase vánočním nemůže být na škodu. Zvláště je-li v hlavní roli iPod! Blondýnky si nevšímejte :)))

 

 

 

iPhone od Apple, špekulácia alebo skutočnosť?

21. prosince 2006, 00.00 | Už dlhší čs sa vedú diskusie ohľadom nového typu resp. pokračvateľa iPodu, ktorý by okrem štandardných ipodovských funkcií zahrňoval aj funkciu komunikovania. Samozrejme Apple Computer, Inc. z marketingových dôvodov ničepotvrdil ani nevyvrátil a tak sa množia rôzne dohady, fámy a špekulácie.

 

 

 

Crash test – v hlavní roli iPod Shuffle 2G

11. prosince 2006, 00.00 | Pokud vás nový iPod Shuffle zaujal a rozhodli jste se pořídit ho sobě případně jako vánoční dárek někomu z vašich blízkých, určitě vás bude zajímat co všechno vlastně vydrží. No, je toho dost, ostatně posuďte sami.

 

 

 

Crash test – iPod Nano 2G v akci

6. prosince 2006, 00.00 | Zajímá vás, co všechno nové Nano vydrží nebo chcete jen přejícně přihlížet jeho devastaci? Tak či tak, máme pro vás něco málo z prvních crash testů.

 

 

 

iPod – pět let mezi námi

23. října 2006, 00.00 | Na den přesně před pěti lety začal iPod žít svůj skutečný i mediální život. Zpočátku nenápadně (první recenze vyznívaly v duchu “pěkné, ale je to jen jeden z mnoha, navíc drahý”; ani prodeje nebyly nijak závratné: 125–200 000 během prvních dvou let), později natolik výrazně, že se stal technologickou ikonou zdobící po vzoru modelek titulní stránky časopisů a fenoménem, o němž se píší populární i odborné knihy a který se prodává po desetimiliónech ročně. A jak to všechno vlastně začalo?

 

 

 

iPod nano (PRODUCT) RED

17. října 2006, 12.00 | Společnost Apple představila novou verzi iPodu nano, který bude nabízen v atraktivní červené barvě.


 

 

 

Ceny a dostupnost nových iPodů u nás

21. září 2006, 00.00 | iPod, iPod nano a iPod shuffle byly před pár dny představeny v San Francisku. My pro vás máme informace o koncových cenách u nás a odhadované termíny dostupnosti.

 

 

 

iTunes, iPody a iTV, aneb nové produkty s logem Apple

13. září 2006, 00.00 | Včerejší akce společnost Apple, jež se konala v San Francisku, byla zaměřena především na oblast hudby a domácí zábavy. Pokud jste čekali nové MacBooky Pro, asi budete zklamáni, jestliže jste sázeli na nové iPody, iTunes a nový produkt, jež souvisí s videem a iTunes, trefili jste se do černého!

 

 

 

Strana výpisu

8

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: