iPod - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:iPod

iPod mini - příjemné překvapení

8. ledna 2004, 00.00 | Nabízíme vám první praktickou zkušenost s iPodem mini, kterou jsme udělali na stánku Applu v San Francisku. A máme pro vás dobrou zprávu, iPod mini je mnohem příjemnější a elegantnější než vypadá na obrázku.

 

 

 

Hardwarové novinky z Expa: Xserve G5 a iPod mini

7. ledna 2004, 00.00 | Steve Jobs v rámci keynote uvedl řadu softwarových novinek a také dva nové hardwarové produky, na které se dnes podíváme. Server Xserve se dočkal upgradu na procesor G5 a nový, menší a levnější iPod mini má kapacitu 4 GB a barevné kryty .

 

 

 

Nový iPod 15 GB - velmi příjemná evoluce

12. května 2003, 00.00 | Díky místnímu zastoupení Apple jsme necelé dva týdny po uvedení v USA měli možnost otestovat zbrusu nový iPod 15 GB. Přečtěte si naši exluzivní recenzi, doplněnou řadou kvalitních fotografií!

 

 

 

Nový iPod pod lupou

5. května 2003, 00.00 | Dneska se podíváme trošku blíž na nový iPod - v USA se začal v pátek dodávat a tak už jsou k dispozici i první zkušenosti "na vlastní uši". Řekneme si, jaké příslušenství je už pro nový iPod připravené, jak to je s nahráváním zvuku a také jak vytvořit na iPodu multimediální prezentaci (pokud vám bude stačit text a zvuk).

 

 

 

Nový iPod a iTunes 4

29. dubna 2003, 00.00 | Kromě služby iTunes Music Store se musíme podívat také na novou verzi iPodu a nejnovější iTunes, které podporují nákup hudby ve formátu AAC přes internet právě z nového obchodu Apple.

 

 

 

iPod: po roce ještě lepší

18. listopadu 2002, 00.00 | Rok od uvedení prvního modelu MP3 přehrávače iPod jsme si prakticky vyzkoušeli, jaké novinky a změny najdeme na aktuálních verzích s maximální dostupnou kapacitou 20 GB. A stále si myslíme, že iPod je ten nejlepší MP3 přehrávač dostuný na trhu. Co si myslíte vy?

 

 

 

iPod znovu zasahuje

31. října 2002, 00.00 | Apple poprvé předvedl svůj MP3 přehrávač takřka přesně před rokem - a nyní dostává poměrně dobře prodávaný iPod další šanci, když v USA vstupuje do obchodního řetězce Target a k tomu ho bude prodávat i úhlavní nepřítel Apple, firma Dell. Navíc iPod má první "opravdovou" konkurenci, Creative Nomad Jukebox Zen.

 

 

 

Nový iPod objektivem našeho redakčního fotoaparátu

18. července 2002, 00.00 | Přinášíme exkluzivní fotografie nového iPodu přímo ze stánku Applu na MacWorldExpu 2002 v New Yorku. Připojujeme i první zkušenosti.

 

 

 

Jak funguje iPod na Windows

2. ledna 2002, 00.00 | Skvělý MP3 přehrávač iPod není standardně podporovaný pro použití s operačním systémem Windows, ovšem díky Xplay ho lze poměrně snadno na počítačích s FireWire porty používat. Na co se mohou uživatelé tešit?

 

 

 

iPod - více ze života

12. prosince 2001, 00.00 | Měli jsme šanci otestovat iPod a také dva další konkurenční MP3 přehrávače. Jak se nám iPod líbil? Má vůbec konkurenci? Koupíte si ho také pod stromeček?

 

 

 

Strana výpisu

14

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: