iPod - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:iPod

Nový firmware pro iPod classic "simuluje" gramofonové desky

5. února 2008, 00.00 | Koupili jste si nový iPod classic a říkáte si, že in zůstanete jen pokud budete mít nový firmware mezi prvními? No tak s tím posledním updatem ještě počkejte. Zdá se, že s nejnovější verzí 1.1 není úplně tak všechno v pořádku.

 

 

 

Firmware 1.1.3 – má cenu updatovat?

4. února 2008, 00.00 | Jelikož ještě velká část uživatelů neví zda updatovat na 1.1.3, protože jsou bombardováni zprávami o tom, že je zabugovaný, rozhodl jsem se sepsat článek o zhodnocení JB firmware 1.1.3.

 

 

 

"There´s something in the air" nejen pro MacBooky

2. února 2008, 00.00 | Jak se zdá mohlo by být představení MacBooku Air předzvěstí nového směru, kterým se chce společnost Apple ubírat v následujících letech a to nejen v sektoru přenosných počítačů.

 

 

 

Nový iPod Nano Pink - zacílen na "holčičky"

23. ledna 2008, 00.00 | Svátek Svatého Valentýna se nezadržitelně blíží a vy stále nevíte čím překvapit svou drahou polovičku? Trn z paty by vám mohl vytáhnout samotný Apple, který velmi prozíravě právě v tomto čase uvádí na trh nový iPod Nano v růžové barvě.

 

 

 

iPhysics - fyzikální zákony uvnitř vašeho iPodu

14. ledna 2008, 00.00 | Ať už jste přívrženci nebo odpůrci fyziky a jejích zákonů, hru iPhysics si zcela jistě zamilujete. Její kouzelná jednoduchost a důmyslnost z ní totiž dělají jedinečný příklad tvrzení o tom, že v jednoduchosti je krása.

 

 

 

iPod Session v Praze – podruhé!

9. ledna 2008, 00.00 | Téměř po roce se na našem fóru znovu objevil zájem uspořádat setkání majitelů iPodů. Vzhledem k předchozí povedené akci jsme si řekli proč ne? A tak chystáme v pořadí již druhou iPod Session v Praze, na kterou jste všichni srdečně zváni.

 

 

 

iPod Support - interaktivní náplast za chybějící manuály

7. ledna 2008, 00.00 | Mnoho majitelů nových iPodů bylo ihned po rozbalení jejich přehrávače nemile překvapeno snad až příliš jednoduchým návodem k použití. Tento neduh se pokusila společnost Apple vyřešit novým webem, který pomocí interaktivních průvodců seznamuje uživatele nejen se základními funkcemi jednotlivých iPodů a iTunes, ale také s řešením nejčastějších problémů.

 

 

 

Chystaný firmware pro iPod Touch a iPhone?

2. ledna 2008, 00.00 | Posledních pár dní se na internetu objevuje množství spekulací ohledně chystané nové verze firmwaru pro iPod Touch a iPhone. Proto jsme se rozhodli přilít také trochu oleje do ohně a s pomocí fotografií a krátkého videa serveru GearLive vám tyto spekulace zprostředkovat.

 

 

 

Nevíte si rady s vaším novým iPodem? Nejste první ani poslední.

26. prosince 2007, 00.00 | Dostali jste k vánocům nový iPod a nevíte co s ním? Zkraťte si hledání a projděte naše zaručené odkazy.

 

 

 

První verze GPS navigace pro iPhone je na světě a funkční

19. prosince 2007, 00.00 | Projekt je sice ještě v plenkách, ale můžete se sami přesvědčit o tom, že základní problém propojení iPhonu s GPS modulem byl již vyřešen a nyní zbývá doladit už jen "detaily".

 

 

 

Strana výpisu

3

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: