iPod - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:iPod

Jak dostat videa z youtube do iPodu a iPhonu

13. července 2009, 00.00 | Jak stáhnout video z youtube a dostat ho do iPhone nebo iPodu? Přinášíme dva návody.

 

 

 

Vodotěsný reproduktor Grace digital audio

20. května 2009, 00.00 | Vodotěsný míč do bazénu s vestavěným reproduktorem, který se bezdrátově spojí s iPodem a přehrává hudbu. Takové jsou reproduktory Grace digital audio.

 

 

 

Nový iPod shuffle: „kauza sluchátkového čipu“

18. března 2009, 06.00 | Nový iPod shuffle používá pro dálkové ovládání ze sluchátek speciální čip, který bude Apple licencovat ostatním výrobcům příslušenství, avšak prvotní poplašné zprávy, že čip zavádí novou DRM ochranu, se nepotvrdily.

 

 

 

Apple uvedl nový iPod shuffle

12. března 2009, 14.00 | Modernizovaný iPod shuffle třetí generace zmenšil své pouzdro a zároveň zvětšil paměť na 4 GB a pro některé jazyky (včetně češtiny) nabízí řečovou technologii VoiceOver. Avšak změněné ovládání se každému zamlouvat nebude.

 

 

 

Crash Test - iPod Nano 3G

28. března 2008, 00.00 | Uvažujete o koupi iPodu Nano 3. generace a zajímá vás nakolik je odolný? Pak si pozorně prohlédněte další video z našeho oblíbeného seriálu crash testů, tentokrát v podání profesionálů ze serveru PC World, a možná budete překvapeni.

 

 

 

Svatá trojice – iPhone, iPod Touch, iPod Classic

19. února 2008, 00.00 | Uchvátil vás Apple nově uvedenými přístroji a až teď jste se rozhodli si jeden z jeho produktů pořdit? Nemůžete se rozhodnout? Sám jsem před takovou volbou stál a tak se pokusím tyto tři přístroje zhodnotit.

 

 

 

Jak jednoduše a bezpečně (ne)synchronizovat iPod

18. února 2008, 00.00 | Jsme vždy velmi potěšeni, když se z řad našich čtenářů ozve někdo s nabídkou zajímavého článku ke zveřejnění. A v případě Vrgulnika, který je autorem následujícího příspěvku, to platí dvojnásob, protože informace týkající se synchronizace a tagování obsahu iPodu jsou velmi často vyhledávány začínajícími, ale také pokročilými uživateli iPodů.

 

 

 

Omlaďte svůj iPod Video uživatelským prostředím iPodu Classic

14. února 2008, 00.00 | Rádi byste změnili vzhled prostředí starší generace iPodu Video, ale vzhled ala iPod Touch vám připadá příliš „ujetý“? Existuje decentnější způsob jak oprášit láskyplný vztah k vašemu iPodu generace 5 či 5,5. Nahrajte si do něj prostředí jeho nástupce iPodu Classic.

 

 

 

iPod Touch přichází do vašeho iPodu Video

11. února 2008, 00.00 | iPod Touch a iPhone změnili způsob, jakým se lidé dívají na využívání přenosných přehrávačů a mobilů. Tyto dva zcela nové přehrávače se vydaly docela jiným směrem a opustily tak do té doby soudržnou rodinu iPodů. Familiérně založení nadšenci se tak rozhodli vyslat nejmladší zástupce rodu stejnou cestou. Díky nim si i držitelé generace 5 a 5,5 mohou své přehrávače oháknout do nového a nutno říci originálního hávu ve stylu iPod Touch.

 

 

 

Apple uvedl nové verze iPhonu a iPodu touch

6. února 2008, 00.00 | Společnost Apple včera (5.2.2008) rozšířila nabídku svých modelů iPhone a iPod touch zdvojnásobením jejich kapacity na 16 resp. 32 GB.

 

 

 

Strana výpisu

2

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: