Dockwood - luxusní stojánky z Vysočiny - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

Dockwood - luxusní stojánky z Vysočiny

dockwood dock

1. října 2009, 00.00 | Stojánků pro iPody a iPhony je celá řada. Ty, které Vám chci dnes představit dnes, jsou zajímavé z několika důvodů: Jsou celodřevěné, jsou české výroby a mají zvláštní potvrzení přímo od Apple.

Začněme zajímavosti tohoto produktu vyjmenovávat od konce. Co myslím posvěcením Applem? Jde o právo používat magická loga „Made for iPod“ a „Works with iPhone“. Tato označení nosí produkty, které Apple vzhledem k jejich estetickým a funkčním kvalitám doporučuje používat se svými MP3 přehrávači a mobilními telefony. Výrobky firmy Dockwood jsou dnes jediné české výrobky s výsadou používat toto označení.

„Klíčem k úspěchu je zřejmě jejich naprostá odlišnost od jiných produktů podobného zaměření“, odhaduje majitel firmy. „Dockwoody jsme pečlivě zabalili a poslali 17. dubna poštou spolu s vyplněnou žádostí o udělení licence do Texasu. Žádost jsme podpořili krátkým průvodním dopisem s tím, že se jedná pravděpodobně o celosvětově jedinou dokovací stanici, která není vyrobena z plastu… Souhlasné stanovisko licenčního oddělení Apple jsme z USA obdrželi za necelý měsíc 12. května.“

Design a zpracování produktů, vyráběných na Vysočině v Bystrém u Poličky, je to, na čem je produktová řada firmy postavená. Pravděpodobně se jedná o jediné dokovací stanice, které nejsou vyrobeny z plastu (vynecháme-li stojánky domácí výroby). Dockwood totiž neobsahuje žádnou technickou součástku, přesto je ale možné dokoupit kabel a propojit s reproduktory.

Příslušenství firmy dockwood bychom mohli označit jako luxusní. Stojánek k iPodu na 1600Kč bez příslušenství se koupí jen, ten, kdo má svůj přehrávač opravdu rád. Firma evidentně cílí na zákazníky, kteří mají svůj iPod opravdu rádi.

Tématické zařazení:

 » Příslušenství  

 » iPod  

 » Další  » iPhone / iPod Touch  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: