iSkin - ochranné pouzdra pro iPod nano - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

iSkin - ochranné pouzdra pro iPod nano

iskin pouzdra iPod nano 4g nanochromatic

31. srpna 2009, 00.00 | iPod nano 4. generace je vyroben z velmi odolné slitiny lehkých kovů. Přesto, pokud jej opravdu často používáte, jste například aktivní sportovci nebo se jen prostě pohybujete v náročnějším prostředí, zřejmě budete uvažovat o ochranném pouzdru. Nicméně jako správní příznivci barev ve stylu Apple (nanochromatic positivní), jistě oceníte pouzdro, které bude čiré a tudíž dá vyniknout vámi zvolené barvě iPodu. Přesně to a ještě trochu navíc nabízí iSkin

iPod nano 4. generace je vyroben z velmi odolné slitiny lehkých kovů. Přesto, pokud jej opravdu často používáte, jste například aktivní sportovci nebo se jen prostě pohybujete v náročnějším prostředí, zřejmě budete uvažovat o ochranném pouzdru. Nicméně jako správní příznivci barev ve stylu Apple (nanochromatic positivní), jistě oceníte pouzdro, které bude čiré a tudíž dá vyniknout vámi zvolené barvě iPodu. Přesně to a ještě trochu navíc nabízí iSkin.

Nová pouzdra iSkin jsou vyrobena s plastu, který je čirý a tudíž nijak nebrání vyniknout originální barvě iPodu. Zároveň jsou jemně gravírována, čímž váš iPod dělají trochu originálnějším a zajímavějším. Gravírování se samozřejmě netýká oblasti displeje, kde je naopak obal matný aby nesnižoval čitelnost displeje. Pro oblast dotykového ovladače je obal vyříznut tak, aby nijak nesnižoval jeho citlivost.

Pouzdro samotné je velmi těsné a k iPodu zcela přilne. Spodní část je chráněna speciální „zátkou“, která drží v systémovém konektoru iPodu. Kromě samotného obalu dostanete v ceně i upravenou redukci na dokovací stanici, protože iPod s pouzdrem trochu přibere na objemu. Pokud používáte pouze USB kabel bez dokovací kolébky, můžete na tuto záležitost zapomenou úplně.

Ochranné pouzdro iSkin pro iPod nano 4.generace stojí v americkém obchodě výrobce 25 dolarů, což je zcela obvyklá cena produktů této kategorie. Jeho výhodou je zajímavý design, který zároveň dává vyniknout originální barvě iPodu. Zároveň jej chrání před nečistotami, poškrábáním nebo třeba pádem.

Tématické zařazení:

 » Příslušenství  

 » iPod  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: