TuneUp - Konečně dokonalý pořádek v iTunes - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:iTunes

TuneUp - Konečně dokonalý pořádek v iTunes

16. ledna 2010, 00.00 | Tuneup je program, který vám pomůže automaticky najít přebaly alb a doplní ID3 tagy k písním. Elegantně a jednoduše.

Abyste do iPodu nebo iPhone dostali média prostě potřebujete iTunes. A aby to celé mělo smysl, potřebujete vzorně otagovanou hudební kolekci. Jenže, kdo z vás to má? Před tím, než jste si pořídili ten krám od Apple (rozumněj iPod nebo iPhone) stačilo mít hudbu ve složkách a jediným identifikátorem byl název souboru. Itunes vyžaduje víc, označit album, autora, nahrát přebal alba... A při velikosti některých hudebních kolekcí se ruční otagování jeví jako nadlidský úkol.

Posledně jsem se tady rozplýval nad programem iArt, tento program není špatný, našel jsem ale jeden, který strčí iArt do kapsy. Jmenuje se TuneUp a je to jednoduše geniální nástroj, jak si udělat dokonalý pořádek v hudební knihovně. Killer funkcí tohoto programu je schopnost otagování písničky naprosto bez práce. Vezměte písničku, bez názvu a bez jakýchkoli tagů, přetáhnete ji do okna programu a za chvíli máte vzorně označenou skladbu.

Program běží souběžně s iTunes a přilepí se k pravému okraji okna. A nabízí prostor, kam odhodit špinavou (neotagovanou) skladbu, aby jste si ji mohli vyzvednout pěkně otagovanou. Další funkcí je vyhedávání chbějících přebalů alb, poslední funkcí je zobrazení doplňujících informací o přehrávané skladbě a umělci.

A pokud si myslíte, že máte v knihovně uklizeno a program je pro vás zbytečný, zkuste funkci analýzy - program procentuálně vyjádří, jak si na tom stojíte. Já mám z 94% uklizeno.

Program je dostupný jak v Windows verzi, tak ve verzi pro Mac, zdarma vám otaguje pět set písniček a doplní několik desítek přebalů alb. Placená verze potom stojí 19 Dolarů.

Tématické zařazení:

 » iTunes  

 » Software  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

sleva

Autor: Petr Češka Muž

Založeno: 10.09.2012, 10:11
Odpovědí: 0

Pokud chcete zakoupit aplikaci s 15% slevou klikněte na tento odkaz: http://tuneup.tellapal.co
m/a/clk/10CGTd

Odpovědět na příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: