TZ - stáhnete si hudbu i-legálně? - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:iTunes

TZ - stáhnete si hudbu i-legálně?

2. listopadu 2006, 00.00 | Nové a dlouho očekávané album hvězdné autorské dvojice Petr Hapka – Michal Horáček “Strážce plamene“, na kterém zpívají například Jaromír Nohavica, Hana Hegerová nebo Jana Kirschner, bude exkluzivně k prodeji na hudebním portálu i-legalne.cz, a to 6 dní před tím, než se dostane na klasických CD nosičích na pulty kamenných obchodů. Z portálu i-legalne.cz si budou moci zájemci stáhnout celé album či jednotlivé písničky již 14. listopadu 2006.

„Naším zájmem samozřejmě je, aby se naše hudba dostala k co největšímu počtu posluchačů. Lidé z i-legalne.cz přišli s tímto projektem jako první, a proto jsme se s nimi rozhodli spojit. Z mého pohledu je to ohromně zajímavá a zábavná věc, kterou je určitě potřeba podporovat. Jde o nejmodernější způsob prezentace a prodeje hudby, který je navíc výhodný pro všechny strany. Všude ve světě už distribuce přes internet slaví velké úspěchy. A já bych si samozřejmě moc přál, aby se to povedlo i u nás, protože by to bylo dobře pro hudbu jako takovou,“ říká textař Michal Horáček.

„Naším cílem není vymazat z trhu klasická cédéčka. Nabízíme hudebním fanouškům další možnosti. I ti, kdo si dosud stahovali hudbu nelegálními způsoby a obhajovali se přitom tím, že neexistuje jiná alternativa, si nyní konečně mohou pořídit svá oblíbená alba či jednotlivé písničky snadno, rychle a bezpečně i legální cestou přes internet,“ dodává Petr Peřina, marketingový ředitel společnosti DVC International a. s., která portál i-legalne.cz provozuje.

Hudební portál i-legalne.cz nabídne od 14. listopadu svým zákazníkům více než 400.000 zahraničních a českých skladeb od všech významných vydavatelství působících na našem trhu. Ceny jednotlivých skladeb se budou pohybovat od 14,90 Kč do 36,90 Kč.

Poznámka redakce:

Dle specifikací na serveru i-legalne.cz se bude jednat o skladby ve formátu Windows Media Audio file (WMA) zakódované na 192kbps a chráněné technologií Microsoft Windows Media Digital Rights Management. Z toho důvodu nebude možné zakoupené skladby přehrávat v přehrávačích iPod, ale pouze v těch, které podporují technologii PlaysForSure firmy Microsoft.

Chcete o tématu tohoto článku diskutovat? Využijte naše diskuzní fórum!

Tématické zařazení:

 » iTunes  

 » Ostatní  

 » Odkazy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: