iBluenova umožňuje odesílání souborů přes bluetooth, pohodlně. - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Odkazy

iBluenova umožňuje odesílání souborů přes bluetooth, pohodlně.

8. února 2010, 00.00 | Posílání souborů iPhone zvládá přes mail, nyní už i přes MMS, bluetooth podpora chybí a nic nenaznačuje tomu, že by se měla objevit. iBluenova z cydie tuto funkcionalitu velmi kvalitně doplňuje.

Jednou z věcí, kterou iPhone prostě neumí je přenášení souborů pomocí bluetooth. To, že nepošlete písničku je celkem pochopitelné, ale u obrázku vlastnoručně pořízených... Pokud patříte mezi ty uživatele, které tuto funkci výrazně postrádají a neštítíte se jailbreaku, je tu řešení. Jmenuje se iBlueNova, najdete ho v cydii a stojí 5,99Eura.

iBluenova je nástuoce původního iBluetooth, který doteď v cydii naleznete, použijete ho pokud máte z nějakého důvodu iPhone s verzí firmware 2.X, iBlueNova podporuje pouze firmware tři a výše. Pokud jste již iBluetooth v minulosti zakoupili, pak nemusíte platit znovu, licence je přenositelná.

Ačkoliv to tak z dosavadního popisu může tak vyznít, nejedná se pouze o předělávku původní aplikace pro nový firmware, aplikace dospěla, zejmína po stránce uživatelské přívětivosti. Hudbu vybíráte podle jména písničky a dalších tagů, nikoliv podle nějakých klíčů v souborovém systému, stejně tak fotky vybíráte z klasického camera roll. Nejlépe to ukazují fotky:

Více fotografií: Zde

Tématické zařazení:

 » Odkazy  

 » Další  » iPhone / iPod Touch  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: