Applem zakoupená služba Lala.com je uzavřená. Pár dní před WWDC. - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ostatní

Applem zakoupená služba Lala.com je uzavřená. Pár dní před WWDC.

30. dubna 2010, 00.00 | Připravuje se Apple na revoluci v poslouchání hudby? Představí nám iTunes.com již sedmého června?

V prosinci minulého roku Apple koupil hudební službu Lala.com. Podrobné informace přinesl Mujmac již dříve (1,2). Již v té době se spekulovalo, co by akvizice takové služby mohla předznamenávat, co se způsobu distribuce hudebního obsahu týče. Revoluce iTunes? Veškerá hudba streamovaná z internetu? Předplacená internetová rádia?

Jako první si všimnul server Techcrunch: pokud si dnes otevřete stránku Lala.com, uvidíte pouze upozornění, že je služba uzavřená a nepřijímá nové zákazníky.

Sedmého června se koná konference WWDC, kde se všeobecně předpokládá představení nového modelu iPhone. Nečeká na nás ještě nějaké překvapení? Otevírají se spekulace, které se diskutovaly bezprostředně po akvizici...

Myslím, že tyto spekulace celkem dávají smysl, poslouchání internetového rádia je na iPhonu podmíněno multitaskingem. A co je hlavní novinkou iPhone OS 4.0? Ne přece Multitasking! Konečně i na oficiálním představení OS 4.0 byla předvedena aplikace Pandora pro poslech internetovách rádií (viz video).

Na druhou stranu, není obvyklé, aby na WWDC Apple představoval novinky související s iTunes, ale koneckonců proč ne. Uvidíme sedmého :-)

Tématické zařazení:

 » Ostatní  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: