Mophie rozšiřuje sortiment pouzder s bezdrátovým nabíjením - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ostatní

Mophie rozšiřuje sortiment pouzder s bezdrátovým nabíjením

Mophie

2. března 2017, 12.47 | Společnost mophie, výrobce nejprodávanější americké značky nabíjecích pouzder k mobilním telefonům , představila pouzdro juice packÒ air pro iPhoneÒ 7 a juice packÒ air pro iPhoneÒ 7 Plus.

Tyto nejnovější modely poskytují telefonu delší výdrž a spolehlivou ochranu, a navíc přinášejí i řadu nových funkcí včetně bezdrátového nabíjení.

 

 

Pouzdro juice pack air pro iPhone 7 se svou tenkou konstrukcí vyrovná dosavadním nejkompaktnějším pouzdrům řady juice pack a je vybaveno baterií s kapacitou 2 525 mAh. Stačí stisknout tlačítko a baterie zajistí celkem více než 27 hodin hovoru. Pouzdro juice pack air pro iPhone 7 Plus obsahuje baterii s kapacitou 2 420 mAh, která zajistí celkem více než 33 hodin hovoru.

 

Ochranné prvky typické pro tuto značku pouzder, jako například pogumované podložky a vyvýšené rohy k ochraně displejů před poškozením při pádu a před poškrábáním, zajišťují maximální úroveň ochrany.

 

Stolní držák

 

Bezdrátové nabíjení nikdy nebylo snazší: pouzdro juice pack air nyní disponuje technologií charge forceTM, a pomocí magnetu se tak připojí k jakémukoli příslušenství značky mophie vybavenému touto technologií. Oba nové modely jsou kompatibilní i se standardem Qi a dalšími oblíbenými systémy bezdrátového nabíjení včetně těch, které jsou k dispozici na letištích, v restauracích, kavárnách a v poslední době i v interiéru několika modelů automobilů.

 

Nabíjení Priority+Ò zajišťuje zprostředkované nabíjení a synchronizaci, kdy se nejdříve nabije telefon a následně baterie v pouzdru juice pack. Díky LED indikátoru stavu baterie, který je charakteristický pro značku mophie, uživatel na první pohled zjistí úroveň nabití baterie, a kolik energie ještě zbývá.

 

Součástí nejnovější řady řešení pro bezdrátové nabíjení je i juice pack® wireless pro iPhone 6s/6, juice pack® wireless pro iPhone 6s Plus/6 Plus (v obou případech je k dispozici i přenosná nabíjecí stanice), stolní držák s technologií charge force®, držák do mřížky ventilátoru na palubní desce s technologií charge force® a powerbanka powerstation s technologií charge force®. Spolu s pouzdrem juice pack® pro Samsung Galaxy S 7/S7 Edge, které bylo uvedeno na trh již dříve, tvoří tato zařízení první ekosystém bezdrátového nabíjení v režimu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

Pouzdro juice pack wireless

Pouzdro juice pack wireless je navržené tak, aby bylo výrazně kompaktní a bezpečně padlo do ruky a zároveň vašemu mobilnímu zařízení poskytlo více než 50 % kapacity baterie navíc, přičemž pouzdro juice pack poskytuje více než 60 % kapacity baterie navíc. K pouzdru se dodává nabíjecí stanice pro bezdrátové nabíjení a je kompatibilní prakticky se všemi standardy bezdrátového nabíjení, telefony a příslušenstvím, včetně standardu Qi.

 

Pouzdro juice pack wireless

 

 

Stolní držák a  s technologií charge force

Stolní držák a držák do mřížky ventilátoru na palubní desce s technologií charge force jsou kompatibilní se všemi pouzdry pro bezdrátové nabíjení značky mophie. Oba držáky jsou zkonstruovány tak, aby speciálními vestavěnými magnety držely 5,5palcový telefon a juice pack buď na výšku, nebo na šířku.

Stolní držák je vybaven podstavcem, díky kterému je možné vybrat optimální úhel náklonu. Držák do mřížky ventilátoru je vybaven čtyřhrotým připevňovacím mechanismem, který se v automobilu snadno vsune do mřížky ventilátoru.

 

držák do mřížky ventilátoru

 

Powerbanka charge force powerstation

Dalším přírůstkem do stávajícího ekosystému zařízení pro bezdrátové nabíjení značky mophie je powerbanka charge force powerstation, která je přenosným zařízením pro nabíjení bez použití kabelu. Prodlužuje výdrž baterií většiny smartphonů o více než pětinásobek (10 000 mAh), je kompatibilní se všemi pouzdry juice pack s technologií charge force pro zařízení iPhone a zařízení série Samsung Galaxy S, ale i s dalšími zařízeními, která disponují možností bezdrátového nabíjení standardem Qi. Vestavěný port USB umožňuje současné nabíjení dalšího zařízení.

Pouzdro juice packÒ air, juice pack® wireless, stolní držák s technologií charge force®, držák do mřížky ventilátoru s technologií charge force®, powerbanka powerstation s technologií charge force® a přenosná nabíjecí stanice se dají zakoupit na stránkách mophie.com a u předních maloobchodních prodejců např. Alza.cz, Euronics, v prodejnách iStyle, iStores, iWant, iSETOS, Space a dalších.

 

powerstation

 

 

 

Zdroj: Mophie

 

Mophie

Mophie

Mophie

Mophie

Mophie

Mophie

Mophie

Mophie

Mophie

Mophie

Tématické zařazení:

 » Ostatní  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: