Griffin iKaraoke – staňte se hvězdou - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

Griffin iKaraoke – staňte se hvězdou

10. listopadu 2006, 00.00 | Cítíte se jako rocková hvězda nebo snad tíhnete k folku, ale zpěv vám tak či tak není cizí? Možná tedy právě vás by mohla oslovit společnost Griffin se svým produktem iKaraoke.

Tento mikrofon dodávaný s malým FM-transmiterem se nepochybně stane velkým hitem v zemích milovníků karaoke na dálném východu. A kdo ví? Možná také u nás. Princip je jednoduchý, po nainstalování přiloženého softwaru a připojení mikrofonu s vysílačem do dock konektoru, jednoduše naladíte frekvenci FM-transmiteru na vašem rádiu, vyberete skladbu, která vám sedí nejlépe a váš soukromý koncert může začít.

Mikrofon iKaraoke je vybaven čtyřmi tlačítky, která umožňují posun skladeb, Play/Pause, ale hlavně dovolují ovládat, více či méně úspěšně, potlačení hlasového doprovodu písní. Máte-li tedy dostatečně vysoké sebevědomí a cítíte se „pevni v kramflecích“ můžete originální zpěv odstranit a nerušeně předvést co se ve vás skrývá. Jste-li trochu nejisti, máte možnost zvolit si takovou hlasitost doprovodu, aby ideálně podkresloval váš zpěv.

Pokud by se vám zdálo, že FM vysílání není zcela ideální a narušuje to dokonalost vašeho projevu, není nic snazšího než pomocí Line-out výstupu připojit celý systém přímo k reproduktorům. Propojovací kabel, ale bohužel není součástí balení.

V případě, že se vám toto příslušenství zalíbilo a chtěli by jste si ho pořídit pro zpestření vaší narozeninové oslavy, pak vězte, že k dostání bude v průběhu zimy za cenu „pouhých“ $50.

Chcete o tématu tohoto článku diskutovat? Využijte naše diskuzní fórum!

Tématické zařazení:

 » Příslušenství  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: