Grove - Stylová, ekologická a dřevěná pouzdra na iPhone - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

Grove - Stylová, ekologická a dřevěná pouzdra na iPhone

10. června 2010, 00.00 | iPhone má dnes už kdekdo, chcete přesto vyniknout? Dejte ho do stylového pouzdra, ideálně aby bylo celé z bambusu, a potištěné vlastním umělěckým motivem.

Pokud chcete chránit svůj iPhone skutečně stylově, jedním z ohromné nabídky pouzder, po kterém můžete sáhnout, je nabídka firmy Grove. Pouzdra Grove jsou z Bambusu, který může být vyzdoben některým z předpřipravených uměleckých motivů. Pokud chcete, můžete si na pouzdro nechat vypálit vlastní jednoduchý obrázek. K připraveným motivům je navíc k dispozici tapeta, aby vše ladilo dohromady.

Kromě vlastního motivu na zadní část krytu si můžete pouzdro přizpůsobit výběrem barvy gumového lemu, který chrání okraje obrazovky. Celkově tedy můžete kombinovat tři odstíny bambusového fřeva a sedm odstínu lemu obrazovky. Společně s nekonečnou nabídkou motivů na zadní stranu pouzdra máte jistotu, že takové pouzdro jako vy hned tak někdo nemá.

Ačkoliv je nevýhodou těchto pouzder to, že lehce zvětší objem telefonu, nezablokují cestu k žádnému důležitému prvku na tělě přístroje. Můžete regulovat hlasitost hudby, poslouchat zvuk z nezakrytých reproduktorů nebo sluchátek zasunutých do odkrytého jacku. iPhone můžete také nabíjet, bez vyjmutí z pouzdra.

V tuhle chvíli je k dispozici pouze kryt na iPhone 3G respektive 3Gs, cena se odvíjí od toho, jaký model si vyberete. Jestli s uměleckým motivem nebo bez a dalších parametrů, každopádně, nejobyčejnější pouzdro seženete za nadstandardní cenu 69 USD, tedy skoro 1500. Pouzdra sice nenabízí žádný český distributor, ale vzhledem k tomu, že na samotný výrobce nabízí rozesílání do celého světa, není to až takový problém.

Tématické zařazení:

 » Příslušenství  

 » Další  » iPhone / iPod Touch  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: