Nová pouzdra XtremeMac - přizpůsobte svůj iPod svému stylu - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

Nová pouzdra XtremeMac - přizpůsobte svůj iPod svému stylu

8. dubna 2008, 00.00 | Svým stylem dáváme svému okolí najevo kdo jsme, co nás zajímá a na čem nám záleží. Tomu můžete nyní díky pouzdrům XtremeMac přizpůsobit i svůj iPod. Z široké nabídky si vybere opravdu každý. Ať už žena sledující módní trendy, sportovec, teenager který chce šokovat spolužáky originalitou nebo perfekcionista, kterému záleží na tom, aby jeho iPod zůstal přes náročný provoz bez jediného škrábnutí. V nabídce XtremeMac najdete zkrátka přesně to, co potřebujete.

Nordick walking, jogging, jízda na kole, skateboarding nebo volnolezení – všechny tyto a celá řada dalších sportů patří k modernímu zdravému způsobu života. Chvíle, které věnujete aktivnímu odpočinku si ale můžete zpříjemnit také poslechem hudby. Podmínkou ovšem je, aby vás váš iPod nijak neomezoval v pohybu a abyste se zároveň nemuseli bát, že se při vašem oblíbeném sportu poškodí. Speciální pozdro SPORTWRAP s páskem na předloktí upevní váš iPod tak, že jej ani neucítíte. Stane se součástí vašeho těla a přitom bude dokonale chráněný proti poškození. Pro maximální pohodlí dodává XtremeMac ke každému pouzdru dva upevňovací pásy v různých délkách uzpůsobené mužskému a ženskému předloktí. Ode dneška už si nedokážete představit svůj trénink bez dokonalého a naprosto pohodlného hudebního doprovodu.Chcete být wow, cool, originální nebo musí být váš look vždy dokonale trendy? Je pro vás důležité, aby byl váš styl jasný z každého detailu? Pak svůj iPod určitě oblečete do některého z pouzder z řady TUFFWRAP. Tyhle originální oblečky se stanou perfektní součástí vašeho stylu a zároveň díky dostatečně silné vrstvě absorpčního silikonového materiálu ochrání váš iPod před nejrůznějšími „úrazy“. Z vašeho iPodu se tak okamžitě stane atraktivní doplněk, dokonale korespondující s vaší image. O jeho podobě si rozhodujete vy sami, můžete si vybrat, zda chcete zakrýt displej přiloženým krytem z plexiskla, nebo ne. TUFFWRAP myslí i na ochranu ovládacích prvků, „clickwheel“ je chráněn vrstvou silikonu, jejíž tloušťka je však zvolena přesně tak, aby při maximální ochraně bylo ovládání zárověň snadné a pohodlné.Možná je váš životní styl tak náročný, že si z něj váš iPod odnesl nějaké ty škrábance. Nemusíte kvůli tomu hned podléhat panice. I pro tenhle případ má XtremeMac vychytávku. TUFFSHIELD průzračné průhledné fólie, které nijak neovlivní vzhled vašeho iPodu nebo iPhone. Ochráníte ho proti poškrábání i před dalším poškozením. Bezpečně chráněný bude nejen displej, ale i „clickwheel“ u iPod classic a iPod nano 3G.Nová dámská luxusní řada kožených pouzder VERONA - ručně zpracovávaná kůže nejvyšší kvality, poskytuje nejen ochranu, ale podtrhuje vaši luxusní image. Z každé ženy, dívky, holky s iPodem se tak stává dáma. Široké spektrum barev, vzorů a typů podtrhnou vaši originalitu. Kvalitu podtrhuje i doživotní záruka XtremeMac pro tuto řadu. Řada VERONA je určena pro iPod touch, iPod Classic, iPod nano 3G. Řada VERONA je ve verzích Verona flip, Verona Holster, Verona Sleeve.

Nová luxusní pánská řada ONYX je také vyrobena z ručně zpracovávané kůže nejvyšší kvality. Oproti řadě pro ženy, nabízí ONYX umírněný styl úspěšného managera. Kvalitní zpracování a ochranné prvky zaručují bezpečnost vašemu iPod touch, nebo vašemu iPhone.Pokud vám vyhovuje vzhled vašeho iPodu a jde vám jen o to, poskytnout mu dokonalou ochranu, pak sáhněte po originálním ochraném pouzdru MICROSHIELD. Pouzdra řady MICROSHIELD jsou vyrobena z vysoce odolného a naprosto čirého skloplastu, takže je na svém iPodu skoro neuvidí. Vzhledově nezaznamenáte žádnou změnu, ale můžete si být jisti, že je váš „hudební miláček“ dokonale chráněn.Tématické zařazení:

 » Příslušenství  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: