Philips DCP850 – iPodův společník na cestách - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:



Příslušenství

Philips DCP850 – iPodův společník na cestách

16. března 2007, 00.00 | Přenosné DVD přehrávače se již dávno staly součástí našich cestovních zavazadel. V době kdy se o slovo hlásí iPod Video, by se mohlo zdát, že těmto zařízením už zvoní hrana. Jenže společnost Philips je jiného názoru.

Philips DCP850 představuje totiž vskutku unikátní řešení toho jak lze „bojovat“ s konkurencí a využít jejích nedostatků. Nejedná se totiž o jen tak ledajaký DVD přehrávač, ale zařízení, které je kromě formátů CD, DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4 schopno pojmout také SD/MMC karty s vašimi fotografiemi a hlavně je plně kompatibilní s iPodem!




Zdroj: iLounge.com


Stačí jen zasunout iPod Video do „slotu“ pro dálkové ovládání a začít si užívat filmy z vašeho miláčka na 8,5 palcovém LCD displeji. Životnost baterie se při sledování filmu pohybuje kolem rozumné hranice 3 hodin a díky systému Zero Bright Dot™ si můžete být stoprocentně jisti, že vám jedinečný zážitek nezkazí nějaký chybný bod na displeji – nebude tam totiž ani jeden!


Zdroj: iLounge.com


Jedinou nevýhodou celého systému je zatím existence varianty pouze pro USA ( přehrávání DVD filmů v NTSC formátu ), ale je vysoce pravděpodobné, že se v brzké budoucnosti dočkáme také evropské verze. Za cenu cca $200 by totiž mohl být Philips DCP850 zajímavou variantou pro ty majitele iPodů, kteří jsou často na cestách, ale netouží strávit nekonečné hodiny konverzí formátů celé své filmotéky.


Zdroj: iLounge.com


Tématické zařazení:

 » Příslušenství  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: