TK - Stereo na dosah ruky - TuneStage od Belkinu - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

TK - Stereo na dosah ruky - TuneStage od Belkinu

9. prosince 2005, 09.00 | Zařízení TuneStage společnosti Belkin promění přehrávač iPod v dálkový ovladač domácího stereofonního systému.

Belkin, 8.prosince 2005 - Společnost Belkin představuje zařízení TuneStage pro přehrávač iPod, které umožňuje uživateli přehrávat hudbu z přehrávače iPod ve stereofonním systému bezdrátově prostřednictvím technologie Bluetooth. Zařízení TuneStage, které se skládá z vysílače připojeného k přehrávači iPod a z přijímače připojeného prostřednictvím konektoru RCA nebo 3,5 mm k domácímu stereofonnímu systému, nabízí spolehlivý, vysoce kvalitní zvuk bez použití kabelů. Zařízení lze připojit ke všem přehrávačům iPod prostřednictvím dokového konektoru. Toto zařízení reprodukuje věrný a velice kvalitní zvuk prostřednictvím domácího stereofonního systému . Díky rozvinuté technologii Bluetooth v1.2 dokáže zařízení přenášet signál na vzdálenost až 10 m od stereofonního systému bez ohledu na překážky, jako jsou například stěny, stropy nebo okna, které omezují tradiční přenosové systémy. Přehrávač iPod připojený bezdrátově prostřednictvím zařízení TuneStage se stává jedinečným přenosovým systémem, který uživateli umožňuje naprostou kontrolu nad hudbou. Vzhledem k tomu, že je zařízení napájeno přímo z přehrávače iPod, nejsou zapotřebí žádné další baterie ani kabely.

Výhody

  • Využívá rozvinutou bezdrátovou technologii Bluetooth v1.2
  • Možnost připojení k domácímu stereofonnímu systému prostřednictvím zvukového výstupu 3,5 mm nebo stereofonního výstupu RCA
  • Obsahuje 2,1 m stereofonního kabelu RCA Gold Series
  • Nevyžaduje žádné baterie; automaticky se zapíná a vypíná s přehrávačem iPod
  • Vysílač s nízkou spotřebou pod 40 mA
  • Nevyžaduje instalaci žádného software – po vybalení a připojení je možno ihned pohodlně používat


Cena a dostupnost

Doporučená maloobchodní cena: CZK 5,569 včetně DPH

Tématické zařazení:

 » Příslušenství  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: