uLink iPod Nano Adaptor – nezbavujte se svého příslušenství - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

uLink iPod Nano Adaptor – nezbavujte se svého příslušenství

7. listopadu 2006, 00.00 | Prodali jste váš iPod mini, koupili si elegantnější Nano, ale nevíte co se starým příslušenstvím, které vám zůstalo doma? Rozhodně se ho nezbavujte!

Společnost uLink totiž uvedla na trh „hračku“, která vám umožní znovu používat příslušenství původně určené pro iPody 3. a 4. generace. Zkrátka jen připojíte adaptér do dock konektoru a vstupu pro sluchátka, případně ještě přidáte vhodný nástavec a je to, váš iTrip je opět připraven k použití. Bohužel uLink Adaptor nepodporuje zcela všechna příslušenství a tak jste-li majiteli Griffin iTalk případně Belkin Voice Recorder budete zřejmě zklamáni.

Dalším nedostatkem, který toto zařízení v současnosti trápí je skutečnost, že je nelze použít pro jiné typy iPodů než-li Nano 1. generace. Ale pokud výrobce svůj sortiment rozšíří a najde způsob jak zapojit i zbývající přehrávače společnosti Apple, stane se uLink iPod Adaptor, za cenu $ 17, bezpochyby nepostradatelným nástrojem pro všechny ty, kteří se svého oblíbeného příslušenství nechtějí jen tak vzdát.

Chcete o tématu tohoto článku diskutovat? Využijte naše diskuzní fórum!

Tématické zařazení:

 » Příslušenství  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: