Universální FM vysílač - v autě můžete poslouchat nejenom iPod - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

Universální FM vysílač - v autě můžete poslouchat nejenom iPod

30. října 2006, 00.00 | FM vysílače lze používat nejenom s iPodem, ale de facto s jakýmkoliv hudebním přehrávačem s audio výstupem. Společnost Kensington má v nabídce i FM transmitter pro všechny, kteří nedisponují iPodem.

Universal FM Transmitter je určen pro jakýkoliv MP3 přehrávač, který má být poslouchán v autě. Jedná se o stejný vysílač, jako je Digital FM Transmitter, který jsme testovali ve verzi pro iPod.

Zásadním rozdílem je samozřejmě konektor (dokový konektor iPodu byl nahrazen 3,5" audio jackem) a bíla barva byla změněna na černou. To, co bylo uvedeno v původní recenzi, platí i pro tuto variantu, pojďme se i tedy zopakovat základní technické údaje:

Universal FM transmitter od Kensingtonu má rozpětí frekvencí 88.1MHz až 107.9MHz FM a ladění probíhá přes tlačítko nalevo od podsvětleného displeje (ten zobrazuje aktuální frekvenci). Zbývající trojice tlačítek slouží pro uložení naladěných stanic pro další použití. Uživatel si tak může do paměti uložit tři "osvědčené stanice" a mezi nimi přepínat. Na rozdíl od řešení pro iPod zde nemůžete počítat s napájením hudebního přehrávače, ten si musí vystačit s vlastní baterií. K dostání v celé distribuční a prodejní síti u prodejců Kensington produktů. Předpokládaná cena činí 1490,- Kč v četně DPH.

Chcete o tématu tohoto článku diskutovat? Využijte naše diskuzní fórum!

Tématické zařazení:

 » Příslušenství  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: