USBfever - Přídavný mikrofon po iPod touch - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

USBfever - Přídavný mikrofon po iPod touch

microfon mikrofon usbfever ipod touch

1. prosince 2009, 00.00 | Drobný přídavný mikrofon pro použití s iPodem nano 4G, iPodem classic, iPodem touch 2G a iPhonem, překvapí kvalitou záznamu zvuku.

Pokud jste učitelé, novináři nebo prostě chcete používat svůj iPod či iPhone k záznamu zvuku (například zvukových poznámek) pravděpodobně vám nestačí mikrofon integrovaný v sluchátkách. Mnohem lepšího výsledku jde dosáhnout pomocí i miniaurního přídavného mikrofonu. Jeden takový představila společnost USBfever.

Je to drobný, 4,5 gramu vážící, mikrofon, napájen je z baterie telefonu, nemá vlastní zdroj energie. Bez problémů jej schováte do peněženky, když jej zrovna nemáte nasazený na iPodu. Do iPodu se připojuje přes jack 3,5mm konektor (sluchátkový). Malé Nepůsobí nikterak designově rušivě, dokonce bych řekl, že na rozdíl od ostatních tenhle mikrofon iPodu sluší. Pokud ovšem máte iPodu jiné než černé barvy, nesplývá s designem iPodu zdaleka tak dobře.

Protože se mikrofon připojuje k iPodu přes sluchátkový konektor, můžete ho zároveň s nahráváním třeba nabíjet, na druhou stranu nemůžete zároveň nahrávat a poslouchat hudbu.*

Kompatibilní je s iPodem nano 4G, iPodem classic, iPodem touch 2G a iPhonem. Pro použití s iPhone a iPod touch musíte stáhnout některou z aplikací, z bezplatných například iTalk recorder.

V případě, že používáte iPod jako diktafon, tento produkt určitě oceníte. Cena se pohybuje okolo patnácti dolarů.

Tématické zařazení:

 » Příslušenství  

 » Další  » iPhone / iPod Touch  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: