No co se těšit od Gameloftu - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Software

No co se těšit od Gameloftu

10. srpna 2009, 00.00 | Gameloft, jeden z největších výrobců her pro iPhone a mobily vůbec, oznámil pro jablečná zařízení dvě nové hry... A vypadá to, že je na co se těšit.

Jedním z výrobců, kteří chrlí ty nejlepší iPhone hry je bezesporu francouzský Gameloft. Jen namátkou: Hero of Sparta, Brothers in Arms, Assassin’s creed, hráli jste?

A vypadá to, že se máme na co těšit. Gameloft totiž oznámil dva herní tituly a vypadá to na pořádné gamesy. První by měl být obdobou GTA, a ve druhé si zastřílíme pomocí moderních zbraní.

Gangstar: West Coast Hustle

Pokud vám název něco říká, půjde patrně o to, že jste hráli JAVA verzi pod názvem „Gangstar: Crime City“. Tato výborná javovka se nyní dpčká 3D remake pro iPhone a podle screenshotů, které jsou k dispozici, to vypadá, že je opravdu na co se těšit.

Snímky ukazují poměrně rozsáhlou herní plochu, která ztvárňuje město Los Angeles. Z pohledu první osoby budete jako člen Gangu plnit úkoly zadané bossem, závodit, krást, zabíjet… Prostě super život - GTA :-)

App store již dne nabízí jednu hru ve stylu GTA. Payback ovšem narozdíl od připravovaného Gangstar nenabízí úplný 3D pohled na svět. Na herní plochu se díváte z ptačího pohledu. Každopádně, pokud máte chuť si zastřílet do nevinných obyvetel velkoměsta a nechce se vám čekat na vydání Gangstar od Gameloftu, můžete zkusit Payback, který je dostupný i v nelacené lite verzi.

Prozatím můžete shlédnout video na youtube , sledovat oficielní twitter nebo každý den kontrolovat donedávna tajemnou stránku www.coming-on-iphone.com/

Modern Combat: Sandstorm

Druhou připravovanou herní novinkou od Gameloftu je hra Modern Combat: Sandstorm. Sandstorm je střílečkou, zasazenou v prostředí moderního ozbrojeného konfliktu. Osobně to vnímám jako navázaní na skutečně výbornou hru Brothers in arms, která se odehrává v dobách druhé světové války. No a konečně i Modern Combat: Sandstorm můžete sledovat na twitteru.

Tahle aplikace byla podle dostupných informací již zaslána ke schválení do App store. Její příchod můžeme očekávat každý den.

Doufám jen, že hry budou dobře hratelné i pod jinými modely, než je nový iPhone 3GS, u kterého byl významným způsobem upraven hardware, což má za následek až dvojnásobné zrychlení telefonu.

Tématické zařazení:

 » Software  

 » Další  » iPhone / iPod Touch  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: