Potvrzeno! Apple další nové produkty ukáže už příští úterý - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Software

Potvrzeno! Apple další nové produkty ukáže už příští úterý

15. října 2013, 18.35 | Společnost Apple podle očekávání na příští úterý 22. října svolává další velkou konferenci. Pozvánka s podtitulem „We still have a lot to cover.“, tedy „Stále máme co ukázat / pokrýt.“ podporuje spekulace, že spolu s novou generací tabletů iPad a iPad mini firma představí také inovovaný kryt, držák a čistič obrazovky Smart Cover. Více v článku.

Společnost Apple dnes rozeslala pozvánky na jednu ze svých největších konferencí letošního roku. Ta se podle očekávání uskuteční už za týden v úterý 22. října od 10 hodin ráno Pacifického času, respektive tedy od 19 hodin večer v České republice. Jak jsme vás už informovali, konference se bude konat v samém srdci San Francisca v pro Apple známém prostředí Yerba Buena Center for the Arts. Už jen volba tohoto místa napovídá, že chystaná konference pro Apple bude jednou z nejvýznamnějších akcí letošního roku.

 

Není se v zásadě čemu divit, jen seznam očekávaných produktů je velmi dlouhý a lze předpokládat, že nás Apple opět něčím překvapí.

 

 

Vedle nové generace tabletů iPad a iPad mini Apple téměř s určitostí představí inovované počítače řad MacBook a Mac Pro, nový operační systém OS X Maverics a možná také nové multimediální přehrávače iPod. Nově se spekuluje také o inovovaném krytu Smart Cover, který by měl nejen reflektovat mírně odlišné rozměry očekávaných tabletů iPad a iPad mini, ale také být dostupný v základních barvách mobilních zařízení Apple – šedé „space grey“, bílé a zlaté „šampaňské“.

 

Více o očekávaných novinkách si můžete přečíst zde.

 

Pokud to bude alespoň trochu možné, budeme vás o představovaných novinkách průběžně informovat.

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Software  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: