Sharepod 3 - ovládejte svůj iPod snadno, rychle a kdekoli - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Software

Sharepod 3 - ovládejte svůj iPod snadno, rychle a kdekoli

22. dubna 2008, 00.00 | Pokud hledáte alternativu k iTunes a zároveň možnost pracovat s obsahem vašeho iPodu ať už jste kdekoli, zcela jistě jste už slyšeli o programu Sharepod. Ten je v současnosti k dispozici již ve své třetí verzi, která oproti té předchozí přináší celou řádku novinek a vylepšení.

Pro ty, kteří ještě o Sharepodu nic neslyšeli se sluší uvést, že se jedná o malý a velmi šikovný program umožňující snadnou manipulaci s obsahem iPodu bez nutnosti jeho instalace na konkrétním počítači. Sharepod totiž "běží" přímo z paměti iPodu.Tento šikovný software umožňuje kromě běžné synchronizace hudby do/z iPodu, také další operace, kterými jsou například možnost snadného tagování nebo přehrávání, správa artworků a samozřejmě také práce s databází historie přehrávání.Mezi novinky pak patří inovovaný vzhled, nativní podpora importu videosouborů do iPodu a dále také zajímavá funkce zálohy databáze iPodu, která je platná zejména v případě, kdy by kvůli provedenému updatu firmwaru mohl přestat Sharepod fungovat.

Navíc skutečnost, že se Sharepod ovládá prostřednictvím průzkumníka Windows stejnou formou jako např. USB disk a fakt, že je k dispozici zcela zdarma z něj dělají program, který rozhodně stojí za pozornost nejednoho majitele iPodu.

Tématické zařazení:

 » Software  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: