Odkazy - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Odkazy

Příprava videa pro iPod pod Windows

17. února 2006, 00.00 | Další odkaz na konverzi videa směřuje na diskuzní fórum afterdawn.com, kde je uveden postup pro Windows uživatele.

 

 

 

RSS kanál MujiPodu

27. ledna 2006, 00.00 | Od včerejšího dne můžete sledovat nové články na serveru MujiPod přes RSS. Adresa RSS kanálu pro MujiPod je http://www.mujipod.cz/rss.xml.

 

 

 

Anime & Apple - vánoční hit?

20. prosince 2005, 00.00 | Pokud patříte mezi fanoušky Applu a iPodu, možná jste se již pídili po různých doplňcích a oblečení s logem nakousnutého jablíčka. A pokud jste se čistou náhodou nepodívali do Apple obchodu u centrály firmy v Palo Alto, asi jste moc nepořídili. Je to smutná pravda, ale hrníček, trička, bundy, mikiny či dupačky pro minina jen tak neseženete.

 

 

 

Aktuálně - bezdrátová sluchátka s integrovaným iPodem shuffle

22. března 2005, 01.00 | Na internetu se objevil zajímavý postup, jak do klasických uzavřených sluchátek integrovat iPod shuffle a vytvořit tak sluchátka "bezdrátová". Autor je nazývá Shufflephones 2.0 a pokud patříte mezi domácí kutily a geeky, určitě se na zdokumentovaný postup podívejte.

 

 

 

Nakupujeme iPod na internetu - apple.cz

22. března 2005, 00.00 | Dnes se podíváme na možnost nákupu iPodů na internetu a jako prvního jsme si do našeho testu vzali webový obchod českého zastoupení společnosti Apple - CDS. Naleznete jej na adrese store.apple.cz a již z adresy je patrné, že se jedná o český internetový AppleStore.

 

 

 

Aktuálně - Hacknutý iPod

15. prosince 2004, 00.00 | Hacker jménem "The Wizard" napsal iPod firmware editor, který dovoluje přidávat obrázky do iPodu. A nejenom to, samozřejmě i procházet obsah jednotlivých firmware updatů - můžete tak vidět, jaké fonty uvnitř iPodu obsahují české znaky a jaké nikoliv. Aplikace je v současnosti pouze pro Windows.

 

 

 

aktuálně - Poslední firmware update iPodu blokuje hudbu koupenou u Real Networks

15. prosince 2004, 00.00 | Jak uvedl zdroj CNET news.com, poslední firmware update iPodu blokuje hudbu koupenou u Real Networks. Apple tak bojuje proti svému rivalovi společnosti Real Networks, která před časem uvedla technologii Harmony, jež dovolovala přehrávat skladby chráněné DRM od Real Networks na iPodu. To se Applu příliš nelíbilo a toto je jasná odpověď na Harmony. Společnost Apple si pevně drží své technologie a uzavřenost a nepřístupnost (nejenom u iPodu) je jedna z věcí, která je Applu vyčítána.

 

 

 

Aktuálně - Apple představí iPod s flash pamětí

10. prosince 2004, 00.00 | Společnost Toshiba potvrdila, že začátkem příštího roku bude dodávat flash paměti společnosti Apple. Tím se potvrzují spekulace o tom, že Apple představí v lednu na MacWorldu novou verzi přehrávače iPod - bez pevného disku, ale s flash pamětí od Toshiby. Cena by se měla pohybovat mezi 150-200 USD. Zprávu uvedl ChinaView.cn.

 

 

 

Aktuálně - iPod Photo přehrává video?

16. listopadu 2004, 00.00 | Ačkoliv iPod Photo u nás pravděpodobně moc uživatelů nevlastní, na stránkách engadget.com se objevil detailní postup, jak z iPod Photo udělat iPod Video, neboli jak donutit barevný iPod přehrávat filmy. Ve zkratce se jedná o konverzi jednotlivých snímků videa do stovek (či tisíců) JPG obrázků, které iPod následně přehraje za sebou a vytvoří dojem videa. Návod je v angličtině a je určen jak uživatelům Mac OS X, tak Windows.

 

 

 

Oficiální stránky Apple iPod

1. listopadu 2004, 00.00 | Na domovských stránkách společnosti Apple naleznete maximum informací o přehrávačích iPod - varianty, technické specifikace, obrázky.

 

 

 

Strana výpisu

3

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: