Odkazy - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Odkazy

TZ - stáhnete si hudbu i-legálně?

2. listopadu 2006, 00.00 | Nové a dlouho očekávané album hvězdné autorské dvojice Petr Hapka – Michal Horáček “Strážce plamene“, na kterém zpívají například Jaromír Nohavica, Hana Hegerová nebo Jana Kirschner, bude exkluzivně k prodeji na hudebním portálu i-legalne.cz, a to 6 dní před tím, než se dostane na klasických CD nosičích na pulty kamenných obchodů. Z portálu i-legalne.cz si budou moci zájemci stáhnout celé album či jednotlivé písničky již 14. listopadu 2006.

 

 

 

Vnitřnosti iPodu

9. října 2006, 00.00 | Zajímá vás, jak vypadá iPod uvnitř? Nebo jej chcete jen tak z dlouhé chvíle rozebrat a zkontrolovat, zda byl v asijské továrně dobře smontován? Nebo vás trápí baterie a chcete ji vyměnit? Ať už je váš důvod jakýkoliv, bude se hodit detailní postup, jak se do iPodu dostat.

 

 

 

Aktuálně - opravy iPodů do 14 dnů - nebo pokuta!

13. září 2006, 10.00 | Se zajímavou nabídkou přišla společnost MacServis, jež nabízí i opravy iPodů. Pokud u ní servisovaný iPod nebude do 14 dnů opraven, dostanete jako sankci od společnosti 100,- Kč. Nabídka platí pro záruční opravy.

 

 

 

Jak ovládat iTunes přímo z toolbaru ve Windows?

30. srpna 2006, 00.00 | Máte Windows a chcete mít ovládání iTunes dostupné přímo v dolní liště? V tom případě pro vás máme odkaz na stránku, kde je znázorněno, jak dostat mini-iTunes do toolbaru ve Windows XP.

 

 

 

Pod CityGuides - celý svět ve vaší kapse

26. června 2006, 00.00 | Při cestování se zpravidla vyplatí mít sebou nějakého průvodce, který vám v neznámém prostředí poradí, kam si zajít na večeři, kterým čtvrtím se vyhnout a jak se pohybují ceny za taxi při cestě z letiště. A není nic jednoduššího, než takovými informacemi naplnit svůj iPod - řešení se jmenuje Pod CityGuides.

 

 

 

Když chcete opravdu poznat svůj iPod - The Free iPod Book 2.0

21. června 2006, 00.00 | Znáte server iLounge.com? Pokud jste někdy na internetu hledali informace o iPodu, je dost velká pravděpodobnost, že váš webový prohlížeč již tento server zná. A není se čemu divit, iLounge.com přináší pravidelně řadu zajímavých informací nejenom o iPodu, ale i iTunes a doplňcích pro hudební přehrávač od Apple.

 

 

 

On-line chat s Anetou a soutěž o iPod Aneta v pondělí 3.4. ve 13 hod. na www.apple.cz

30. března 2006, 00.00 | Společnost Apple IMC Czech Republic, české zastoupení firmy Apple, pozvala při příležitosti 30. výročí Anetu Langerovou. Aneta Langerová spojila své jméno s hudebním přehrávačem iPod a se společnostií Czech Data Systems připravili on-line chat a soutěž o iPod z exkluzivní edice Aneta.

 

 

 

Poslední (opravdu!) komplexní tutorial na přípravu videa pro iPod

21. března 2006, 00.00 | Tento link je pravděpodobně na dlouho dobu poslední, který se připravě videa pro iPod věnuje. Je poslední z jednoho prostého důvodu - je opravdu vyčerpávající a měli byste v článku, kam náš odkaz směřuje, najít odpovědi na otázky, které vás trápí (pokud se samozřejmě týkají videa u iPodů).

 

 

 

Video pro iPod - bližší informace k formátům a rozlišením

17. března 2006, 00.00 | Jestliže pro svůj iPod připravujete filmy a chcete mít maximum informací ohledně možnosti použitých formátů, volby rozlišení a datové kapacity, máme pro vás odkaz na stránky ilounge.com, kde se těmto tématům věnovali v samostatném článku.

 

 

 

Jak připravit video pro iPod v Mac OS X?

17. února 2006, 00.00 | Na internetu se objevila řada stránek s detailním postupem přípravy videa pro iPod video. Tento odkaz směřuje na postup serveru ilounge.com

 

 

 

Strana výpisu

2

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: